جهت استفاده از خدمات سایت نام کاربری و کلمه عبور خود را وارد نمایید.

لیست قبول شدگان مرحله دوم المپیاد زیست‌شناسی سال 1397

0 محصول
سبد خرید شما خالی است.
قیمت:
0 تومان
مالیات:
0 تومان
قیمت کل:
0 تومان
28
تیر
1397
$newsTitle

با توجه به اینکه باشگاه دانش‌پژوهان جوان در سال تحصیلی 97 نسبت به انتشار رسمی و عمومی اسامی دانش‌آموزان پذیرفته شده در مرحله دوم المپیادهای علمی اقدام نکرده است؛ لیست ذیل که به همت آقای رضا کیانی‌پور از مدرسین زیست‌شناسی جمع‌آوری شده، در تلاش است لیست کاملی از پذیرفته‌شدگان المپیاد زیست‌شناسی در سال جاری را منتشر نماید. ماخ ضمن قدردانی از ایشان نسبت به باز انتشار این اسامی اقدام می‌نماید.

جدول زیر نام و نام‌خانوادگی پذیرفته‌شدگان در المپیاد ریاضی سال 1397 را شامل می‌شود. این دانش‌آموزان موفق شده‌اند در جمع پذیرفته‌شدگان آزمون مرحله دوم سی و پنجمین المپیاد ریاضی کشوری قرار بگیرند. مجموعا در این المپیاد ۶۳ نفر از دانش‌پژوهان موفق شدند به مرحله‌ی دوره‌ی تابستانی باشگاه دانش‌پژوهان جوان راه پیدا کنند.

 

 ردیف نام نام خانوادگی شهر مدرسه پایه
۱ مینا احمدی مشهد فرزانگان ۱ دهم
۲ دانیال الیاسی‌زاد مشهد شهید هاشمی‌نژاد ۱ یازدهم
۳ محمد مهدی آقایی تهران علامه‌حلی ۴ یازدهم
۴ شایان باقری رشت میرزا کوچک‌خان ۲ یازدهم
۵ امیر ارشیا برادران‌راد گرگان شهید بهشتی یازدهم
۶ حسین پورحسین ورامین شهید ستاری دهم
۷ هلیا پورشهبازی تهران فرزانگان ۱ یازدهم
۸ کیان تبریزی تبریز علامه‌جعفری یازدهم
۹ علیرضا تنوری کرج شهید سلطانی ۳ یازدهم
۱۰ ابوالفضل جوهری یزد شهید صدوقی یازدهم
۱۱ مهرسا حاتمی امیدیه شاهد یازدهم
۱۲ آرین حسنی تهران علامه‌حلی ۱ دهم
۱۳ امید حسینی تهران علامه‌طباطبایی ادونس یازدهم
۱۴ سید علی حسینی‌زاده یزد شهید صدوقی یازدهم
۱۵ مهسا حیدری تهران فرزانگان ۱ یازدهم
۱۶ محمد امین خرقانی گرگان شهید بهشتی یازدهم
۱۷ خشایار خسروی تهران علامه‌حلی ۳ یازدهم
۱۸ صدف ذرات تهران فرزانگان ۱ یازدهم
۱۹ محمد رحیمی تهران علامه‌حلی ۱ دهم
۲۰ امیرحسین شاهسوند داودی ورامین شهید ستاری دهم
۲۱ غزل صیادیان تهران فرزانگان ۱ یازدهم
۲۲ مرصاد عباسی اصفهان شهید اژه‌ای ۱ دهم
۲۳ فاطمه علی‌اصغرپور تهران فرزانگان ۲ یازدهم
۲۴ عرفان فراهانی‌دارستانی تهران علامه‌طباطبایی ادونس یازدهم
۲۵ امیرفهام فلاح‌پور اصفهان شهید اژه‌ای ۱ یازدهم
۲۶   قاسم‌زاده تهران علامه‌حلی ۱۰ یازدهم
۲۷ محمد ابراهیم کاتبی قزوین شهید بابایی یازدهم
۲۸ کیمیا کمالی‌زاده تهران فرزانگان ۱ یازدهم
۲۹ سینا گلستانی کرج شهید سلطانی ۱ یازدهم
۳۰ مه‌سیما محمودی تهران فرزانگان ۱ یازدهم
۳۱ سید سپهر موسوی کرج شهید سلطانی ۳ دهم
۳۲ محمد حسین موسی‌زاده تهران علامه‌حلی ۱ یازدهم
۳۳ کیان ناظریان تنکابن شهید بهشتی دهم
۳۴ علیرضا نجاتی تهران علامه‌حلی ۱ یازدهم
۳۵ فرزاد نجف‌پور نقده شهید بهشتی یازدهم
۳۶ نوید نصیرزاده بابل شهید بهشتی یازدهم
۳۷ امیرحسین نعمتی شیراز شهید دستغیب ۱ یازدهم
۳۸ امیر محمود نوبهار تبریز شهید مدنی یازدهم
۳۹ امیر وقاری تهران علامه‌حلی ۱ دهم
۴۰ علی یزدی‌زاده مشهد شهید هاشمی‌نژاد ۱ یازدهم
۴۱ فرشاد یوسفی تبریز شهید مدنی یازدهم

کامنت ها

تعداد کامنت ها0

    اولین پیام باشید

کامنت شما

توضیحات