جهت استفاده از خدمات سایت نام کاربری و کلمه عبور خود را وارد نمایید.

هیئت علمی

0 محصول
سبد خرید شما خالی است.
قیمت:
0 تومان
مالیات:
0 تومان
قیمت کل:
0 تومان

دکتر افشین بهمرام

دکتر افشین بهمرام

ایشان فارغ‌التحصیل دکترای ترکیبیات از دانشگاه تهران هستند و هم اکنون به‌عنوان هیئت علمی دانشگاه تبریز مشغول به فعالیت‌اند. دکتر بهمرام چندین سال به عنوان مدرس ترکیبیات درمدارس برتر تهران فعالیت کرده‌اند.

محمد جعفری

محمد جعفری

آقای جعفری از مدرسین با سابقه‌ی المپیاد، مولف چندین عنوان کتاب در زمینه‌ی جبر و المپیاد ریاضی و از مدرسین سابق این المپیاد در باشگاه دانش‌پژوهان جوان هستند.

بهزاد (حسین) خزایی

بهزاد (حسین) خزایی

ایشان دارنده‌ی مدال طلای المپیاد ریاضی، مولف چندین عنوان کتاب المپیاد ریاضی در سطح کشوری و بین‌المللی و همچنین از اعضای هیئت علمی ماخ هستند.

حمید رسولی

حمید رسولی

ایشان دارنده‌ی مدال المپیاد ریاضی، عضو تیم طراحان آزمون‌های آزمایشی المپیاد ماخ و از مدرسین با تجربه‌ی المپیاد ریاضی هستند.

مهدی رضوان

مهدی رضوان

ایشان از فارغ‌التحصیلان مدارس استعدادهای درخشان هستند و چندین سال به‌عنوانمسئول المپیاد، مشاور مدیر، معاونت آموزش و ... در این مدارس مشغول به کار بوده‌اند. آقای رضوان چندین سال سابقه‌ی تدریس دروس المپیاد ریاضی و فیزیک در مدارس برتر کشور را در کارنامه‌ی خود دارند.

زهرا قرهی

زهرا قرهی

ایشان کارشناسی ارشد ریاضی محض خود را از دانشگاه علم و صنعت اخذ کرده‌اند. خانم قرهی با چند سال سابقه‌ی آموزش و مشاوره در مدارس فرزانگان و مدارس برتر تهران، آشنایی خوبی برای مشاوره و آموزش المپیاد در زیرگروه ریاضی المپیادهای علمی و ورود دانش‌آموزان به مدارس تیزهوشان دارا هستند.

مرتضی محمدآبادی

مرتضی محمدآبادی

ایشان از با سابقه‌ترین اساتید المپیاد کامپیوتر و شاخه‌ی ترکیبیات المپیاد ریاضی هستند. آقای محمدآبادی مدیریت برنامه‌ریزی و تألیف انتشارات دانش‌پژوهان جوان را نیز بر عهده دارند.