جهت استفاده از خدمات سایت نام کاربری و کلمه عبور خود را وارد نمایید.

هیئت علمی

0 محصول
سبد خرید شما خالی است.
قیمت:
0 تومان
مالیات:
0 تومان
قیمت کل:
0 تومان

دکتر افشین بهمرام

دکتر افشین بهمرام

ایشان فارغ‌التحصیل دکترای ترکیبیات از دانشگاه تهران هستند و هم اکنون به‌عنوان هیئت علمی دانشگاه تبریز مشغول به فعالیت‌اند. دکتر بهمرام چندین سال به عنوان مدرس ترکیبیات درمدارس برتر تهران فعالیت کرده‌اند.

محمد جعفری

محمد جعفری

ایشان از مدرسین و مولفین با سابقه‌ی المپیاد ریاضی هستند. آقای جعفری سابقه‌ی تدریس درس جبر در دوره‌ی طلا و دوره‌ی تیم باشگاه دانش‌پژوهان جوان را نیز در کارنامه‌ی خود دارند.

بهزاد خزایی

بهزاد خزایی

ایشان فارغ‌التحصیل کارشناسی ارشد ریاضی محض از دانشگاه صنعتی‌شریف و پاریس ۷ فرانسه هستند. آقای خزایی مدال طلای المپیاد کشوری ریاضی و مدیرعاملی شرکت دانش‌بنیان فن‌آور گستر سپهر از زیر مجموعه‌های باشگاه دانش‌پژوهان جوان را نیز در کارنامه‌ی خود دارند. ایشان چندین سال به تدریس المپیاد ریاضی در برترین مدارس تهران و شهرستان‌ها اشتغال داشته‌اند.

حمید رسولی

حمید رسولی

ایشان دانش‌آموخته‌ی کارشناسی رشته‌ی ریاضی از دانشگاه صنعتی‌شریف هستند و هم‌اکنون در مقطع کارشناسی ارشد به ادامه‌ی تحصیل در همین رشته مشغول‌اند. آقای رسولی سابقه‌ی تدریس در مدارس علامه‌حلی، سلام و دیگر مدارس شاخص تهران را در کارنامه‌ی خود دارند.

مرتضی محمدآبادی

مرتضی محمدآبادی

ایشان از با سابقه‌ترین اساتید المپیاد کامپیوتر و شاخه‌ی ترکیبیات المپیاد ریاضی هستند. آقای محمدآبادی مدیریت برنامه‌ریزی و تألیف انتشارات دانش‌پژوهان جوان را نیز بر عهده دارند.