جهت استفاده از خدمات سایت نام کاربری و کلمه عبور خود را وارد نمایید.

ثبت نام گروهی -المپیاد ویژه‌ی مدارس

0 محصول
سبد خرید شما خالی است.
قیمت:
0 تومان
مالیات:
0 تومان
قیمت کل:
0 تومان

راهنمای شرکت گروهی مدارس در آزمون‌های آزمایشی

مدارس و آموزشگاه‌ها می‌توانند برای شرکت گروهی دانش‌آموزان در آزمون‌های آزمایشی المپیاد و بهره‌مندی از تخفیفات فرهنگیان به شرح مندرج در دستورالعمل ذیل اقدام کنند.
توجه: مدارس با تعداد شرکت‌کننده‌ی کمتر از ۸ نفر نسبت به شرکت دانش‌آموزان در آزمون‌های آنلاین اقدام کنند. بسته‌های آزمونی برای تعداد کمتر از ۸ نفر ارسال نخواهد شد.

جدول زمانی آزمون‌های المپیادهای علمی سال تحصیلی ۹۶-۱۳۹۵:

آزمون آزمایشی مرحله اول 18 و 19 آذر 1395    12 هزارتومان
آزمون آزمایشی مرحله اول 14 و 15 بهمن 1395    12 هزارتومان
آزمون آزمایشی مرحله دوم????  1396 ؟؟؟؟؟

 

توجه شود که دپارتمان زیست‌شناسی ماخ، در سال تحصیلی پیش رو آزمون‌های زیرگروه زیست خود را باه همکاری باشگاه المپیاد زیستی‌ها برگزار می‌کند. این گروه با حمایت و راهبری 24 نفر از دارندگان مدال طلای المپیاد کشوری که چندین سال سابقه‌ی تدریس المپیاد زیست را نیز در کارنامه‌ی خود دارند راه‌اندازی شده است و به آدرس پایگاه اینترنتی www.zistiha.ir مشغول به فعالیت است. برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

 

دستورالعمل ثبت‌نام:

۱- مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی ماخ و دریافت فایل خدمات‌آموزشی ماخ  از اینجا
۲- تکمیل اطلاعات درخواست شده در فرم و ممهور شدن فرم به مهر دبیرستان و امضای مسئول مربوطه
۳- طی شدن مراحل حسابرسی و تاییدیه‌ی امور مالی ماخ (شماره حساب 3-923576-800-830 یا شماره کارت 8526 3001 8610 6219 به نام کامبیز خالقی بانک سامان)
۴- ارسال فرم به آدرس پستی ماخ؛ تهران، کارگر جنوبی، لبافی نژاد غربی، بن بست سیمین، پلاک 3 واحد ۱، کد پستی: 1313936451
۵- تکمیل لیست اسامی دانش‌آموزان مطابق فرم موجود در اینجا
۶- ارسال فایل اطلاعات اسامی دانش‌آموزان به آدرس  پست الکترونیکی ماخ (info@maakh.com)
۷- تایید شدن اطلاعات ارسالی دانش‌آموزان توسط مرکز آزمون ماخ
۸- اتمام مراحل ثبت نام
توجه: ارسال بسته‌های آزمونی در روز سه‌شنبه‌ی هفته‌ی برگزاری آزمون انجام خواهد شد و با توجه به زمان عملیات پستی حداکثر تا صبح روز پنجشنبه در تمامی مراکز استان‌ها قابل دسترسی خواهد بود. چنانچه سرویس پستی در استان محل فعالیت شما نامنظم عمل می‌کند، در هنگام ثبت نام و برای ارسال دفترچه‌های آزمون، موضوع را با کارشناسان واحد آزمون ماخ در میان بگذارید.

  دستورالعمل برگزاری آزمون:
۱- از آنجا که آزمون‌های ماخ در حوزه‌های تهران و شهرستان‌ها به‌صورت متمرکز برگزار می‌شود، از امنیت فیزیکی و عدم دسترسی دانش‌آموزان به دفترچه‌های سؤال و پاسخ‌نامه اطمینان حاصل فرمایید.
۲- در بسته‌ی ارسالی برای شما، علاوه بر پاسخ‌برگ‌های دانش‌آموزان ثبت نام شده، چند عدد پاسخ‌‌برگ سفید و بدون اسم نیز ارسال می‌شود، لذا در صورت پاره یا خراب شدن هر پاسخ‌برگ یا اضافه شدن دانش‌آموزی که قبلاً در لیست ثبت‌نام نبوده است، می‌توانید از این پاسخ‌برگ‌ها استفاده نمایید. نام و رشته‌ی دانش‌آموز را فقط با خودکار آبی در بالای پاسخ‌برگ بنویسید.
۳- مدت‌زمان هر آزمون در بالای دفترچه‌ی سؤالات هر رشته درج شده است. لطفاً به پایان آزمون در زمان مقرر توجه لازم را مبذول فرمایید.
۴- بر روی دفترچه‌ی سؤالات، دو کادر طوسی‌رنگ با عنوان نام و نام خانوادگی و شماره‌ی داوطلبی دانش‌آموز درج شده است. از داوطلبین بخواهید تا در شروع آزمون مشخصاتشان را در این کادر وارد کنند. درصورتی‌که مغایرتی در مشخصات دانش‌آموزان وجود دارد، ذکر کنید که فقط و فقط با خودکار آبی آن را روی پاسخ‌برگ اصلاح نمایند.
۵- تنها دانش‌آموزان رشته‌های نجوم، شیمی و زیست‌شناسی مجاز به استفاده از ماشین‌حساب هستند.
۶- استفاده از هر نوع جدول و اطلاعات (به‌جز رشته‌ی نجوم) در تمام رشته‌های المپیاد تخلف محسوب می‌شود.
۷- پس از برگزاری آزمون، یکی از دو روش زیر را برای ارسال پاسخ‌برگ‌ها در نظر بگیرید:

ارسال پستی: پاسخ‌برگ‌ها را به نشانی تهران، کارگر جنوبی، لبافی نژاد غربی، بن بست سیمین، پلاک 3 واحد ۱، کد پستی: 1313936451 ارسال نمایید. توجه شود  از پاکت‌های حباب‌دار استفاده کنید تا از پاره یا خیس شدن برگه‌ها، جلوگیری شود.
ارسال آنلاین: تصویر (اسکن) رنگی و کامل پاسخ‌برگ‌ها را به آدرس ایمیل info@maakh.com ارسال نمایید. (تصاویر حتماً به‌صورت رنگی و با وضوح حداقل 100dpi و حداکثر حجم 500 کیلوبایت برای هر پاسخ‌برگ باشند)

نمونه‌ی فایل قابل قبول:

                                                                      

نمونه‌ی فایل‌های غیر قابل قبول:

    

           

۸- پس از ارسال به هر یک از دو روش فوق، اگر پاسخ ایمیل شما مبنی بر دریافت پاسخ‌برگ‌ها ارسال نشده، حتماً از طریق تلفن 66925244-021 یا 66926810-021 پیگیری‌های لازم را انجام شود. تا پاسخ‌برگ‌های مرکز تابعه در زمان مقرر تصحیح و کارنامه‌ی دانش‌پژوهان صادر گردد.
 

  دریافت کارنامه:

۱- برای مشاهده‌ی نتایح آزمون‌ها، بر روی دکمه‌ی مشاهده‌ی نتایح در بخش آزمون‌های المپیاد مربوطه کلیک کنید.
۲- رتبه‌های دانش‌آموزان در آزمون‌ها در سامانه‌ی آنلاین بلافاصله بعد از دریافت پاسخبرگ‌ها به روزرسانی خواهد شد. تغییر رتبه‌های دانش‌آموزان تا پایان ارسال پاسخبرگ‌ها توسط نمایندگی‌ها ادامه خواهد یافت.
۳- کارنامه‌ی چاپی دانش‌آموزان دو هفته بعد از برگزاری آزمون برای مرکز متبوعه ارسال خواهد شد.