جهت استفاده از خدمات سایت نام کاربری و کلمه عبور خود را وارد نمایید.

رئیس مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان در گفت‌وگو با فارس: هنوز مدارس سمپاد دوره اول متوسطه حذف نشده است

0 محصول
سبد خرید شما خالی است.
قیمت:
0 تومان
مالیات:
0 تومان
قیمت کل:
0 تومان
20
فروردین
1397
$newsTitle

رئیس مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش‌پژوهان جوان گفت: هنوز مدارس سمپاد در دوره اول متوسطه حذف نشده است و منتظر ابلاغ مصوبه هستیم.

 

فاطمه مهاجرانی رئیس مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش‌پژوهان جوان در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس در خصوص «وضعیت فعالیت مدارس سمپاد و گسترش آن در دوره دوم متوسطه»، اظهار داشت: هنوز مدارس سمپاد در دوره اول متوسطه حذف نشده و منتظر ابلاغ مصوبه هستیم.

 

وی در خصوص اینکه «آیا امکان تجدید نظر در حذف مدارس تیزهوشان از دوره اول متوسطه وجود دارد»، گفت: بنده از اول هم گفته بودم با حذف آزمون مدارس تیزهوشان موافق هستم اما با حذف مدارس تیزهوشان موافق نیستم.

رئیس مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان اضافه کرد: نظرم این است که باید شیوه‌های جایگزین قرار دهیم و مدارس سمپاد را حفظ کنیم.

مهاجرانی درباره اینکه «آیا طرح جدیدی در این خصوص تهیه کرده‌اید؟»، گفت: طرح داریم اما زمان نداریم. اگر بنا باشد امسال این مدارس حذف نشود، برای آن طرح داریم.

وی در پاسخ به این پرسش که «آیا صحبتی با وزیر آموزش و پرورش انجام شده تا به یک نقطه مشترکی در این خصوص برسید و تکلیف مردم با توجه به هزینه‌های زیادی که برای حضور فرزندانشان در مدارس سمپاد صرف کرده‌اند، مشخص شود؟»، خاطرنشان کرد: ما هم قبول داریم؛ البته باید وزیر آموزش و پرورش و شورای عالی آموزش و پرورش پاسخ دهند؛ چراکه این تصمیم شورای عالی آموزش و پرورش است.

کامنت ها

تعداد کامنت ها0

    اولین پیام باشید

کامنت شما

توضیحات