جهت استفاده از خدمات سایت نام کاربری و کلمه عبور خود را وارد نمایید.

هیئت علمی

0 محصول
سبد خرید شما خالی است.
قیمت:
0 تومان
مالیات:
0 تومان
قیمت کل:
0 تومان

آرش آژیده

آرش آژیده

دانشجوی رشته ‍‍‍‍‍پزشکی درمقطع دکتری عمومی با معدل کل ۱۷.۰۳دارنده مدال نقره کشوری المپیاد شیمی سال ۸۹۵ سال تدریس المپیاد در مدارس تیزهوشان و غیردولتی استان‌های تهران البرز مازندران سیستان و بلوچستان و قم

مجید اکبری

مجید اکبری

ایشان دانش‌آموخته‌ی کارشناسی شیمی دانشگاه تهران و دارنده‌ی مدال برنز المپیاد شیمی در سال ۱۳۷۴ هستند و از آن زمان به بعد به تدریس شیمی و المپیاد شیمی در مقاطع تحصیلی گوناگون از پایه تا پیش‌دانشگاهی و المپیاد پرداخته‌اند. از ایشان یک جلد کتاب هم به چاپ رسیده است.

دکتر علی اکبری‌صحت

دکتر علی اکبری‌صحت

ایشان دکترای پلیمر خود را از دانشگاه تهران دریافت کرده‌اند. دکتر اکبری از مدرسین با سابقه‌ی سمپاد در مدارس حوزه‌ی تهران در تمامی مقاطع، دوره اول و دوم متوسطه و المپیاد هستند.

امیر حسین حسین‌پور

امیر حسین حسین‌پور

ایشان دارنده‌ی مدال برنز المپیاد کشوری شیمی هستند و چندین سال به‌عنوان مدرس المپیاد با مدارس برتر تهران و شهرستان‌ها همکاری داشته‌اند.

مهدی زینالو

مهدی زینالو

ایشان دانشجوی دکترای مدیریت دانشگاه علم و صنعت و دارنده‌ی مدال نقره‌ی المپیاد شیمی کشوری و از مدرسین با سابقه‌ی المپیاد در مدارس برتر تهران و شهرستان‌ها هستند. آقای زینالو سابقه‌ فعالیت‌های صنعتی را نیز در کارنامه‌ی خود دارند.

احسان شاپورگان

احسان شاپورگان

دارنده‌ی مدال طلای المپیاد کشوری شیمی و مدرس المپیاد در مدارس سلام و انرژی‌اتمی

حسین نصرالهی

حسین نصرالهی

ایشان دارنده‌ی مدال نقره‌ی المپیاد شیمی، رتبه‌ی دو کنکور کارشناسی‌ارشد، رتبه ۱۴ کنکور کارشناسی و از دبیران با تجربه‌ی المپیاد شیمی در کشور هستند که در بسیاری از مدارس منتخب تهران و شهرستان‌ها به تدریس مشغول‌اند.

رضا نوروزی

رضا نوروزی

ایشان دارنده‌ی مدال نقره‌ی المپیاد شیمی کشوری در سال ۱۳۹۳ هستند و هم‌اکنون به تدریس المپیاد شیمی در دبیرستان سلم ایران‌زمین مشغول‌اند.

صادق یعقوب‌نژاد

صادق یعقوب‌نژاد

ایشان دانشجوی دکترای شیمی در پژوهشگاه شیمی و مهندسی شیمی ایران و از مدرسین موفق المپیاد شیمی هستند که در طی مدت فعالیت در حوزه‌ی تدریس المپیاد شیمی نتایح قابل قبولی را از خود بر جای گذاشته‌اند.