جهت استفاده از خدمات سایت نام کاربری و کلمه عبور خود را وارد نمایید.

هیئت علمی

0 محصول
سبد خرید شما خالی است.
قیمت:
0 تومان
مالیات:
0 تومان
قیمت کل:
0 تومان

یاشار بهمند

یاشار بهمند

ایشان چندین سوال به‌عنوان مدرس فیزیک، نجوم و المپیاد فیزیک و نجوم در مدارس برتر تهران و شهرستان‌ها به تدریس مشغول بوده‌اند.

آتیلا پرو

آتیلا پرو

ایشان کارشناسی ارشد اخترفیزیک خود را از دانشگاه شیراز دریافت کرده‌اند و هم اکنون ریاست مجمع جهانی اختفا‌ها و زمان‌سنجی‌های نجومی را بر عهده دارند. از ایشان تالیفات متعدد پژوهشی به چاپ رسیده است و چندین مقاله‌ی داخلی و بین‌المللی نیز در رزومه‌ی خود دارند. آقای پرو مدرس المپیاد و دوره‌های پژوهشی نجوم نیز هستند

امیر حسین جمال لیوانی

امیر حسین جمال لیوانی

ایشان دانشجوی برق دانشگاه امیرکبیر هستند. آقای جمال لیوانی سابقه‌ی تدریس در مدارس استعدادهای درخشان تهران و شهرستان‌ها را در کارنامه‌ی خود دارند.

امیر حسن‌زاده

امیر حسن‌زاده

ایشان فارغ‌التحصیل کارشناسی ارشد نجوم و اخترفیزیک هستند. آقای امیر حسن‌زاده مستقل از رزومه‌ی مبسوط علمی‌ پژوهشی‌شان، سابقه‌ی تدریس در باشگاه دانش‌پژوهان جوان، دبیرستان انرژی‌اتمی و بسیاری از مدارس شاخص تهران و شهرستان‌ها را در کارنامه‌ی خود دارند. ایشان هم‌اکنون در موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران به عنوان کارشناس مرکز تقویم مشغول به فعالیت‌اند.

کامبیز خالقی

کامبیز خالقی

ایشان از مدرسین با سایقه‌ی المپیاد و مؤلف چندین عنوان کتاب در حوزه‌ی المپیاد نجوم و اخترفیزیک هستند. آقای خالقی چندین سال همکاری ترویجی را با صدا و سیمای جهموری اسلامی و دبیر تآسیس هیئت علمی انجمن نجوم آماتوری ایران را در کارنامه‌ی خود دارند. فعالیت‌های حوزه‌ی مدیریت آموزشی، روزنامه‌نگاری و بازار بورس از سایر فعالیت‌های ایشان است.

فرهاد ذکاوت

فرهاد ذکاوت

ایشان دانش‌آموخته‌ی کارشناسی ارشد فیزیک ذرات و پژوهشگر این حوزه هستند. آقای ذکاوت در طی ۷ سال گذشته مسئولیت‌ّهای متعددی را در پایگاه اینترنتی رشد (شبکه‌ی ملی مدارس) در حوزه‌ی مشاوره، آموزش و اطلاع‌رسانی حوزه‌ی المپیاد والمپیاد فیزیک داشته‌اند. از ایشان کتب متعددی به فارسی و در انتشارات دانش‌پژوهان جوان به چاپ رسیده است. وی از مدرسین دوره‌های دوست علمی زیر نظر بنیاد ملی نخبگان و دوره‌های آموزشی المپیادهای علمی در تهران و شهرستان‌ها نیز بوده‌ است. برای آشنایی بیشتر با ایشان به سایت شخصی ایشان به آدرس www.farhadzekavat.com مراجعه بفرمایید.

سید هادی طباطبایی

سید هادی طباطبایی

آقای طباطبایی مدرک کارشناسی ارشد خود را از دانشگاه تهران دریافت کرده‌اند. ایشان چندین سال سابقه‌ی تدریس موفق نجوم و اخترفیزیک در مقاطع تحصیلی گوناگون در آذربایجان غربی و شرقی را در کارنامه‌ی آموزشی خود دارند.

سعید مذهب

سعید مذهب

ایشان دارنده‌ی مدال نقره‌ی المپیاد کشوری نجوم و دانشجوی کارشناسی مکانیک دانشگاه امیرکبیر هستند. آقای مذهب چندین سال سابقه‌ی فعالیت در حوزه‌ی نجوم آماتوری را در کارنامه‌ی خود دارند.

امیر حسین موسوی

امیر حسین موسوی

ایشان دارنده‌ی مدال نقره‌ی المپیاد نجوم و اخترفیزیک سال ۱۳۸۹ هستند و هم‌اکنون به تخصیل در دوره‌ی لیسانس کامپیوتر دانشگاه شهید بهشتی اشتغال دارند. آقای موسوی سابقه‌ی تدری در باشگاه دانش‌پژوهان جوان، مدارس سلام و انرژي اتمی و بسیاری از مدارس شاخص تهران را درکارنامه‌ی خود دارند

احسان مهرجو

احسان مهرجو

ایشان مدیر موسسه نجوم‌افزار سپهر، کارشناس فیزیک و کارشناس ارشد MBA هستند؛ ایشان نویسده‌ی کتب المپیاد نجوم در انتشارات دانش‌پژوهان جوان هستند و چند سالی به عنوان مدرس المپیاد در مدارس تهران و برخی شهرستان‌ها به تدریس اخترفیزیک اشتغال داشته‌اند.

سید علی وکیلی

سید علی وکیلی

ايشان دانشجوي كارشناسي ارشد فيزيك نجومي در دانشگاه شهيد بهشتي تهران هستند. آقاي وكيلي علاوه بر سابقه‌ي علمي- پژوهشي‌شان، تجربه‌ي زيادي در ترويج نجوم و ارتباط آموزشي با اقشار مختلف داشته‌اند. ايشان سابقه‌ي تدريس در بسياري از مدارس تهران از جمله دبیرستان های انرژی اتمی و علامه‌حلي را در كارنامه‌ي آموزشي خود دارند.

سید حسین هاشمی

سید حسین هاشمی

ایشان دانشجوی رشته‌ی مکانیک و دارنده‌ی مدال نقره‌ی کشوری المپیاد نجوم هستند. آقای هاشمی چند سالی تدریس المپیاد نجوم در بهترین مدارسس تهران و شهرستان‌ها را در کارنامه‌ی خود دارند.