جهت استفاده از خدمات سایت نام کاربری و کلمه عبور خود را وارد نمایید.

هیئت علمی

0 محصول
سبد خرید شما خالی است.
قیمت:
0 تومان
مالیات:
0 تومان
قیمت کل:
0 تومان

کامیار بهروزی

کامیار بهروزی

ایشان دارنده‌ی مدال نقره‌ی المپیاد کشوری فیزیک و دانشجوی منتخب دانشگاه تهران هستند و در مدارس سلام به تدریس المپیاد فیزیک اشتغال دارند.

یاشار بهمند

یاشار بهمند

ایشان چندین سوال به‌عنوان مدرس فیزیک، نجوم و المپیاد فیزیک و نجوم در مدارس برتر تهران و شهرستان‌ها به تدریس مشغول بوده‌اند.

امیر حسین جمال لیوانی

امیر حسین جمال لیوانی

ایشان دانشجوی برق دانشگاه امیرکبیر هستند. آقای جمال لیوانی سابقه‌ی تدریس در مدارس استعدادهای درخشان تهران و شهرستان‌ها را در کارنامه‌ی خود دارند.

ناصر حلمی

ناصر حلمی

تدریس فیزیک و المپیاد فیزیک در مدارس مطرح تهران؛ مشاور المپیاد در مدارس سلام و باشگاه‌المپیاد این مجموعه مدارس از فعالیت‌های شاخص آموزشی ایشان است.

محمد رضا خوش‌سیما

محمد رضا خوش‌سیما

ایشان فارغ‌التحصیل کارشناسی ارشد مکانیک از دانشگاه تهران هستند و چند سال سابقه‌‌ی تدریس در مدارس شاخص تهران و تالیف یک کتاب المپیاد را در رزومه‌ی کاری خود دارند.

فرهاد ذکاوت

فرهاد ذکاوت

ایشان دانش‌آموخته‌ی کارشناسی ارشد فیزیک ذرات و پژوهشگر این حوزه هستند. آقای ذکاوت در طی ۷ سال گذشته مسئولیت‌ّهای متعددی را در پایگاه اینترنتی رشد (شبکه‌ی ملی مدارس) در حوزه‌ی مشاوره، آموزش و اطلاع‌رسانی حوزه‌ی المپیاد والمپیاد فیزیک داشته‌اند. از ایشان کتب متعددی به فارسی و در انتشارات دانش‌پژوهان جوان به چاپ رسیده است. وی از مدرسین دوره‌های دوست علمی زیر نظر بنیاد ملی نخبگان و دوره‌های آموزشی المپیادهای علمی در تهران و شهرستان‌ها نیز بوده‌ است. برای آشنایی بیشتر با ایشان به سایت شخصی ایشان به آدرس www.farhadzekavat.com مراجعه بفرمایید.

علی محمد روستا

علی محمد روستا

ایشان دانشجوی دکترای لرزه‌شناسی در موسسه‌ی ژئوفیزیک دانشگاه تهران و دارنده‌ی مدال نقره‌ی المپیاد فیزیک هستند؛

مجید زاهدیان

مجید زاهدیان

فارغ‌التحصیل دبیرستان سلام نجم الثاقب، دارنده‌ی مدال نقره‌ی المپیاد کشوری سال 1393 و کسب رتبه‌ی 863 در کنکور سراسری سال 94

محمد طهماسبی

محمد طهماسبی

ایشان دانش‌آموخته‌ی فوق‌لیسانس مکاترونیک از دانشگاه صنعتی شریف هستند. آقای طهماسبی چندین سال به‌عنوان مدرس مدارس سمپاد و دیگر مدارس شاخص تهران به تدریس المپیاد مشغول بوده‌اند. به زودی چند عنوان کتاب مرتبط با المپیاد فیزیک از ایشان و با همکاری انتشارات دانش‌پژوهان جوان به چاپ خواهد رسید.

مهدی متقی‌پور

مهدی متقی‌پور

ایشان کارشناسی ارشد مکانیک خود را از دانشگاه صنعتی‌شریف دریافت کرده‌اند. آقای متقی‌پور ضمن چندین سال تدریس در دانشگاه صنعتی‌شریف، به‌عنوان عضو هیئت علمی و معاون آموزشی مرکز گرافیک مهندسی دانشگاه صنعتی‌شریف نیز اشتغال داشته‌اند. ایشان ضمن تالیف چندین کتاب در حوزه‌ی المپیاد فیزیک و طراحی صنعتی، سابقه‌ی درخشانی از چندین سال تدریس المپیاد در مدارس برتر تهران و شهرستان‌ها در کارنامه‌ی خود دارند. صفحه‌ی اختصاصی ایشان در دانشگاه صنعتی‌شریف به آدرس: http://sharif.edu/~mmottaghi در دسترس است.

حسین محب‌زاده

حسین محب‌زاده

فارغ التحصیل از دبیرستان سلام صادقیه مدرس المپیاد فیزیک در سلام صادقیه؛ دارنده‌ی مدال نقره المپیاد فیزیک سال 93

احسان محمدی

احسان محمدی

ایشان از مدرسان فیزیک با تجربه‌ی چند ساله در حوزه‌ی مشاوره‌ی مراکز استعدادهای درخشان هستند.

علیرضا نوروزشاد

علیرضا نوروزشاد

ایشان دارنده‌ی مدال طلای کشوری المپیاد فیزیک و مدرس با سابقه‌ی المپیاد هستند. ایشان تألیف کتاب آزمایش‌های فیزیک انتشارات دانش‌پژوهان جوان را نیز در کارنامه‌ی خود دارند.