جهت استفاده از خدمات سایت نام کاربری و کلمه عبور خود را وارد نمایید.

اطلاعیه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون های المپیاد 96

0 محصول
سبد خرید شما خالی است.
قیمت:
0 تومان
مالیات:
0 تومان
قیمت کل:
0 تومان
29
دی
1396
$newsTitle

باشگاه دانش‌پژوهان جوان به اطلاع تمامي شركت كنندگان در مرحله اول آزمون المپيادهاي علمي كشوري سال تحصيلي ۹۷-۱۳۹۶ مي‌رساند،‌ كارت‌هاي ورود به جلسه آزمون از روز سه شنبه مورخ  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ ازطريق سامانه ثبت نام المپيادهاي علمي دانش آموزي به نشاني http://oly.medu.ir قابل دريافت مي‌باشد.

ضروري است دانش آموزان گرامي ضمن مراجعه به سامانه ، كارت ورود به جلسه خود را دريافت و از محل حوزه امتحاني و زمان آزمون مطلع شوند.

ضمناً لازم است دانش آموزان عزيز پس از دريافت كارت، به مدير مدرسه محل تحصيل خود مراجعه و كارت را به مهر دبيرستان ،‌ ممهور نمايند.

پيشنهاد مي شود مديران محترم مدارس، پس از ورود به پنل مدير مدرسه در سامانه مربوطه، نسبت به  چاپ كارت هاي دانش آموزان بصورت گروهي اقدام نمایند.
 

همچنين بنا به درخواست دانش آموزان عزيز و مديران محترم دبيرستانها و مراكزي كه تا پايان مهلت اعلام شده موفق به پرداخت يا تاييد ثبت نام در سامانه ثبت نام نشده بودند،  سامانه جهت پرداخت وجه و تاييد ثبت نام، مجدداً از روز سه شنبه مورخ  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶  فعال شد.

لازم است كاربران محترم در فرصت قید شده، نسبت به مراجعه به سامانه و انجام امور مذكور اقدام نمايند.

ضمنا َدانش آموزاني كه در مهلت قانوني اعلام شده، موفق به پرداخت هزينه ثبت نام در المپيادهاي علمي دانش آموزي كشور نشده اند،  درمهلت تعيين شده فرصت دارند با مراجعه به سامانه، ضمن انجام عمليات پرداخت، ثبت نام خود را توسط مدير دبيرستان، تاييد و قطعي نمايند . بديهي است عدم اقدام در مهلت تعيين شده، به منزله انصراف از شركت در المپيادها بوده و كارت ورود به جلسه براي ايشان صادر نخواهد شد.

 

 

کامنت ها

تعداد کامنت ها0

    اولین پیام باشید

کامنت شما

توضیحات