جهت استفاده از خدمات سایت نام کاربری و کلمه عبور خود را وارد نمایید.

فعال شدن امکان مشاهده نتایج آزمون مرحله اول المپیادهای علمی 1396 برای مدیران محترم مدارس

0 محصول
سبد خرید شما خالی است.
قیمت:
0 تومان
مالیات:
0 تومان
قیمت کل:
0 تومان
27
اسفند
1396
$newsTitle

مدیران محترم مدارس می توانند از امروز  (1396/12/27)  با مراجعه به سامانه ثبت نام المپیادهای علمی به نشانی http://oly.medu.ir  در بخش «ورود مدیران» و پس از واردکردن نام کاربری و رمز همگام مدرسه، از نتایج و وضعیت دانش آموزان شرکت کننده در المپیادهای واحد آموزشی خود مطلع شوند.

 

ضمناً امکان مرتب سازی نتایج، مشاهده و دریافت کارنامه های پذیرفته نشدگان، دریافت گزارش نتایج در قالب فایل اکسل و چاپ نتایج  نیز برای مدیران محترم فراهم است.

 

همچنين امکان تکمیل و ارسال فرم درخواست رسیدگی مجدد به نتیجه آزمون مرحله اول المپیادهای علمی 1396  و تکمیل و ارسال آن برای پذیرفته نشدگان، از تاریخ 1396/12/27  لغایت  1397/1/16 فراهم شده است.

 

دانش آموزان عزیزی که درخواست رسیدگی به نتیجه خود را دارند، در بازه زمانی اعلام شده ، با مراجعه به سامانه ثبت نام المپيادهاي علمي دانش آموزي به نشاني موردنظر و پس از ورود به پنل کاربری شخصی خود، نسبت به ثبت و ذخیره فرم الكترونيكي درخواست خود در سامانه مذكور اقدام نمایند.

 

همچنین تاکید می گردد به درخواست هایی که ازطریق سایر روش ها (ارسال نمابر،‌ ایمیل و ...) یا بصورت مراجعه حضوری باشد،‌ترتیب اثر داده نخواهد شد.

 

 

کامنت ها

تعداد کامنت ها0

    اولین پیام باشید

کامنت شما

توضیحات