جهت استفاده از خدمات سایت نام کاربری و کلمه عبور خود را وارد نمایید.

هیئت علمی

0 محصول
سبد خرید شما خالی است.
قیمت:
0 تومان
مالیات:
0 تومان
قیمت کل:
0 تومان

ایمان اکرام‌نیا

ایمان اکرام‌نیا

ایشان دارنده‌ی مدال نقره‌ی المپیاد کشوری زیست‌شناسی، مدرس با سابقه‌ی المپیاد و دانشجوی رشته‌ی پزشکی دانشگاه تهران هستند.

ماجد بحری نجفی

ماجد بحری نجفی

ایشان دانشجوي سال چهارم رشته‌ي پزشكي دانشگاه تهران و دارنده‌ی مدال نقره‌ کشوری زیست شناسی هستند.

محمد صادق پورجعفری

محمد صادق پورجعفری

ایشان دارنده‌ی مدال نقره‌ی المپیاد زیست‌‌شناسی، از اساتید با سابقه‌ی المپیاد زیست‌شناسی در مدارس سمپاد تهران و شهرستان‌ها و نویسنده‌ی کتاب الفبای گیاه‌شناسی انتشارات دانش‌پژوهان جوان هستند.

محمد مهدی پیرنیا

محمد مهدی پیرنیا

ایشان کارشناسی ارشد بیوفیزیک خود را از دانشگاه تهران دریافت کرده‌اند. آقای پیرنیا از سال ۹۱ تا کنون به تدریس المپیاد زیست‌شناسی در مدارس برتر تهران و شهرستان‌ها اشتغال داشته‌اند.

محمد رضا توکلی

محمد رضا توکلی

ایشان دارنده‌ی مدال نقره‌ی المپیاد کشوری زیست‌شناسی هستند. آقای توکلی هم اکنون دانشجوی رشته‌ی داروسازی دانشگاه تهران هستند و به‌عنوان مدرس المپیاد با بسیاری از مدارس تهران و شهرستان‌ها همکاری می‌کنند.

آرین جاویدی

آرین جاویدی

ایشان دارنده‌ی مدال نقره دوره ١٧ سال ٩٣ و مدال طلا دوره ١٨ سال ٩٤ هستند.

امیرحسین حسینی

امیرحسین حسینی

دارنده‌ی مدال برنز هفدهمین و طلای هجدهمین دوره المپیاد زیست شناسی، مشاوره و برنامه ریزی و ازمایشگاه علامه حلی یک تهران، مدرس فیزیولوژی جانوری و سیستماتیک گیاهی فرزانگان کرج

آرین خانی

آرین خانی

ایشان دارنده‌ی مدال طلای المپیاد کشوری زیست‌شناسی هستند. آقای خانی بعد از فارغ‌التحصیلی با مراکز استعدادهای درخشان تهران و شهرستان‌ها به عنوان مدرس المپیاد زیست‌ همکاری داشته‌اند.

همایون زین‌الدینی

همایون زین‌الدینی

ایشان دانشجوی پزشکی دانشگاه شهید بهشتی هستند و سابقه‌ی تدریس در مدارس تهران و شهرستان‌ها را در کارنامه‌ی خود دارند.

محمد مهدی سیاه‌تیری

محمد مهدی سیاه‌تیری

ایشان کارشناسی ارشد خود را در رشته‌ی میکروبیولوژی از هنوستان دریافت کرده‌اند. آقای سیا‌ه‌تیری از دبیران با تجربه‌ی کنکور و المپیاد در مدارس سمپاد و برتر هستند.

عرفان شمس‌الدین

عرفان شمس‌الدین

ایشان دانشجوری رشته‌ی داندان‌پزشکی دانشگاه شهید بهشتی هستند. تحصیلات دبیرستان را در ارومیه گذراندند و موفق به کسب مدال نقره‌ی المپیاد زیست‌شناسی سال 1390 شده‌اند.ایشان سابقه‌ی تدریس در مدارس مطرح تهران مانند سلام‌ها، علامه‌حلی‌ها و مدارس سمپاد شهرستان‌ها مانند ارومیه و زاهدان را در کارنامه‌ی خود دارند.

دکتر علی صالح‌زاده

دکتر علی صالح‌زاده

ایشان دکترای خود را در رشته‌ی بیوفیزیک از دانشگاه تهران کسب کرده‌اند؛ آقای صالح‌زاده پیش از این به‌عنوان پژوهشگر و استاد زیست‌شناسی در دانشگاه‌های کشور مشغول به فعالیت بوده‌اند و بعدها به‌عنوان مدرس المپیاد و مشاور زیست‌شناسی در بسیاری از مراکز و مدارس معتبر المپیاد در تهران و شهرستان‌ها یاری‌رسان دانش‌آموزان بوده‌اند.

محمد امین علی‌عسگری

محمد امین علی‌عسگری

مدال برنز المپیاد زيست شناسي دوره ١٤، فارغ التحصيل دبيرستان علامه حلي، دانشجوي رشته پزشكي دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني تهراني

وحید متقی

وحید متقی

ایشان دارنده‌ی مدال نقره کشوری المپیاد زیست‌شناسی هستند. آقای متقی از فارغ التحصیلان دبیرستان حلی ۲ تهران هستند و از آن زمان با مدارس فرزانگان کرج، سمپاد پاکدشت و بسیاری مدارس نمونه دولتی تهران و شهرستان‌ها (بهرامی، صنیعی فر و...) همکاری داشته‌اند.

اسماعیل محمدی

اسماعیل محمدی

دارنده‌ی مدال طلای کشوری المپیاد زیست‌شناسی و مدرس آزمایشگاه زیست‌شناسی در باشگاه دانش‌پژوهان جوان

رضا نصیرپور

رضا نصیرپور

ایشان دارنده‌ی مدال نقره‌ی المپیاد زیست‌شناسی سال ۱۳۸۸ و مدرس با سابقه‌ی المپیاد هستند. ایشان تأسیس مرکز آموزشی مدرسه‌ی المپیاد ایرانیان را نیز در کارنامه‌ی آموزشی خود دارند.

حمید رضا نوحی

حمید رضا نوحی

ایشان دارنده‌ی مدال طلای المپیاد زیست‌شناسی سال ۹۰ هستند. آقای نوحی ۴ سال سابقه‌ی تدریس المپیاد در مدارس شاخص تهران و شهرستان‌ها را در کارنامه‌ی آموزشی خود دارند. ایشان مدرس سابق باشگاه دانش‌پژوهان جوان و همچنین مربی آزمایشگاه دوره نیز بوده‌اند.