جهت استفاده از خدمات سایت نام کاربری و کلمه عبور خود را وارد نمایید.

انتصاب رییس جدید مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش‌پژوهان جوان

0 محصول
سبد خرید شما خالی است.
قیمت:
0 تومان
مالیات:
0 تومان
قیمت کل:
0 تومان
26
مهر
1396
$newsTitle

با حكم وزير آموزش و پرورش،«دکتر فاطمه مهاجراني»به سمت«سرپرست ‌مركزملّي پرورش استعدادهاي درخشان ودانش پژوهان جوان» منصوب شد. متن حكم سيد محمد بطحايي، وزير آموزش و پرورش به شرح ادامه است:

 

خواهرگرامي

سرکارخانم دکتر فاطمه مهاجراني

باسلام

نظر به تعهد، شايستگي و تجارب ارزشمند سرکارعالي به موجب اين حكم به سمت « سرپرست ‌مركز ملي پرورش استعدادهاي درخشان و دانش پژوهان جوان » منصوب مي شويد .

اميد است باتوكل به خداوند متعال وپيروي از منويات مقام معظم رهبري (مدظله العالي) و رهنمودهاي رئيس جمهور محترم و با مشاركت و همفكري مديران، نخبگان وكارشناسان محترم و مديران كل استان‌ها در جهت تحقق وظايف محوله موفق و مؤيد باشيد.

توفيق شما را در انجام مسؤوليت‌ها در راستاي سياست‌هاي نظام جمهوري اسلامي و سياست‌هاي دولت تدبير و اميد از خداوند متعال مسألت دارد.

 

موسسه فرهنگی آموزشی ماخ ضمن خدا قوت و خسته نباشید به همکار ارجمند جناب آقای دکتر شجاعی که نزدیک به 4 سال سکان مدارس استعدادهای درخشان را بر عهده داشتند؛ برای سرکار خانم دکتر مهاجرانی در پست جدید سازمانی موفقیت و توفیق خدمت آرزو می‌کند و امیدوار است با اتکال به خداوند منان و ذیل فرمایشات و عنایت‌های ویژه‌ی مقام معظم رهبری، نقشی مؤثر در هرچه پویاتر شدن درخت آموزش سمپاد داشته باشند.

 

 

 

کامنت ها

تعداد کامنت ها0

    اولین پیام باشید

کامنت شما

توضیحات