جهت استفاده از خدمات سایت نام کاربری و کلمه عبور خود را وارد نمایید.

دانش‌پژوهان المپیاد ادبی با دکتر شفیعی کدکنی دیدار کردند

0 محصول
سبد خرید شما خالی است.
قیمت:
0 تومان
مالیات:
0 تومان
قیمت کل:
0 تومان
23
مرداد
1397
$newsTitle

دانش پژوهان المپیاد ادبی شرکت کننده در دوره های تابستانی المپیاد های علمی کشور، عصر دیروز دوشنبه 22/5/97 در موسسة خیریة جمعیت یاوری با دکتر محمد رضا شفیعی کدکنی(م.سرشک) دیدار و گفت و گو کردند.

 

به گزارش خبرنگارما، در این دیدار که خانم دکتر مهاجرانی رئیس مرکز ملی پرورش استعداد های درخشان و دانش پژوهان جوان ، اعضای کمیتة المپیاد ادبی و اهالی فرهنگ و ادب حضورداشتند، دکتر شفیعی کدکنی  طی سخنانی ، برخی از مفاهیم و ابعاد عرفان اسلامی ومقولة تقابل عشق و عقل را برای حاضران تبیین کرد و در ادامه نیز به پرسش های مختلف دانش پژوهان پاسخ گفت .

در پایان نیز مجموعه ای از آثار جدید دکتر شفیعی کد کنی به هریک ار اعضای تیم المپیاد ادبی شرکت کننده در دورة تابستانی اهداء شد.

 

 

گفتنی است قبل از سخنان دکتر شفیعی کدکنی ، خانم دکتر مهاجرانی از این استاد فرزانة دانشگاه به خاطر هماهنگی این دیدار و گفت و گو با دانش پژوهان عضو المپیاد ادبی کشور تشکر و قدردانی نموده و آن را در علاقه مندی و تشویق بیشتر آنان به تحصیل و شکوفایی در رشته های ادبی مؤثر و مفید دانست.

لازم به ذکر است که مؤسسة خیریة جمعیت یاوری در برپایی این نشست و پذیرایی، تشویق و حمایت از دانش پژوهان نقش مهمی را ایفا کرد.

 

 

کامنت ها

تعداد کامنت ها0

    اولین پیام باشید

کامنت شما

توضیحات