جهت استفاده از خدمات سایت نام کاربری و کلمه عبور خود را وارد نمایید.

آخرین اخبار

4
اسفند
1396
مهاجرانی عنوان کرد: نگرانِ از دست دادن "تیزهوشان" و "استعدادهای برتر" هستیم/حذف مدارس سمپاد در دوره اول متوسطه آسیب‌زاست

 رییس مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش‌پژوهان جوان با تاکید بر اینکه مصوبه شورای عالی آموزش و پرورش مبنی بر حذف آزمون‌های سمپاد و حذف تدریجی این مدارس هنوز به عنوان قانون به ما ابلاغ نشده است، گفت: نگرانی‌هایی درباره از دست دادن تیزهوشان، استعدادهای برتر، ابعاد اجرای طرح شهاب به عنوان طرح جایگزین استعدادیابی داریم.

مشروح خبر

2
اسفند
1396
 چراغ ايزد افروخته سمپاد ، گزارشی از روزنامه شهروند
2
اسفند
1396
جام‌جم گزارش می‌دهد:  دست هاي خالي «شهاب»

مریم خباز، گرارش‌گر جام جم چنین می‌نویسد: کم پيش مي‌آيد از حضور وزير آموزش و پرورش در جمع خبرنگاران چيزي عايد اصحاب رسانه نشود، ولي ديروز با اين که محمد بطحايي بيش از دو ساعت به سوالات خبرنگاران پاسخ داد، اما تقريبا پاسخ دندانگيري عايد هيچ کس نشد.

مشروح خبر

1
اسفند
1396
حذف مقطع متوسطه‌ی دوره ۱ سمپاد، «سلیقه» یا دور زدن قانون؟

سید آرمان وکیل، کارشناس آموزشی، مدرس و مشاور برنامه‌ریز در حوزه‌ی المپیاد و استعدادهای درخشان از نقایص قانونی حذف مدارس سمپاد می‌گوید و با استناد به اسناد بالادستی این تغییر رویه را برخلاف دستورالعمل‌های قبلی شواریعالی آموزش و پرورش و شورایعالی انقلاب فرهنگی می‌داند.

مشروح خبر

دوره های آتی

آزمون ها

آخرین های گالری تصاویر

آخرین محصولات

شما میتوانید آخرین محصولات افزوده شده در فروشگاه را در این قسمت مشاهده نمایید.

آخرین فایل ها

شما میتوانید آخرین فایل های افزوده شده در کتاب خانه را در این قسمت مشاهده نمایید.

موسسه فرهنگی آموزشی ماخ

هیئت مدیره‌ی گروه فرهنگی آموزشی ماخ با استعانت از خداوند متعال و با پشتوانه‌ی چند دهه تعلیم و تربیت دانش‌آموزان موفق، و با الگوی تربیت نخبه‌ی مؤثر، اقدام به تاسیس این ساختار جدید نموده است.

لذا در فاز اول افتتاح این مرکز آموزشی با توجه به احساس نیاز دانش‌آموزان نخبه برای ساماندهی فضای ناهمگون و آشفته‌ی المپیاد و با هدف ایجاد توازن و تعادل در آموزش نخبگان در تمامی نقاط برخوردار و کمتر برخوردار ایران عزیز [ذیل طرح شهاب]، اقدام به برنامه‌ریزی جهت افتتاح مرکز خدمات آموزشی حوزه‌ی المپیاد خود کرده است که از هم‌اکنون استفاده از امکانات این مرکز آموزشی برای دانش‌پژوهان عزیز امکان‌پذیر خواهد بود.

 

           ماخ؛ پیشرو در

                           مکتب آموزش المپیاد

200
کتاب
466
فایل
ماخ
213
عضو
421
خبر