جهت استفاده از خدمات سایت نام کاربری و کلمه عبور خود را وارد نمایید.

آخرین اخبار

10
دی
1395
برگزاری کلا‌س‌های ترمیک تیزهوشان در نمایندگی زاهدان ماخ

از آنجا که توسعه‌ی پایدار زیرساخت‌های آموزشی در تمامی استان‌های کشور مرهون تربیت تفکر و توانایی تفکر برای آینده‌ی فرزندان این سرزمین است، موسسه فرهنگی آموزشی ماخ با همکاری نماینگان استانی خود در اقصی نقاط کشور نسبت به برگزاری دوره‌های آموزشی اقدام می‌کند.

مشروح خبر

6
دی
1395
ماخ حامی دنا  (نشریه علمی دانشجویی زیست‌شناسی دانشگاه تهران)

با توجه به آنکه یکی از نیاز‌های توسعه‌ی پایدار توجه به زیرساخت‌های آموزشی و علمی در مقطع دانشجویی و با نگاه دانشگاهی است؛ موسسه فرهنگی آموزشی ماخ در راستای اعتلای کیفیت این فعالیت‌ها و برای ایجاد ارتباط موثر بین فضای دانشگاه و مدارس اقدام به حمایت از نشریه‌ی دنا کرده است.

مشروح خبر

5
دی
1395
برگزاری دوره‌های آموزشی ریاضی و علوم تیزهوشان - تهران

با توجه به درخواست مکرر دانش‌آموزان تهرانی مبنی بر استفاده از خدمات آموزشی موسسه ماخ و برای جلب رضایت بیشتر اولیا، با همکاری تعدادی از مراکز آموزشی فعال این حوزه در پایتخت اقدام به برگزاری دوره‌های آموزشی ورود به مدارس استعدادهای درخشان خواهد کرد.

مشروح خبر

3
دی
1395
برگزاری دوره‌ی آموزشی ضمن خدمت المپیاد ریاضی استان سمنان

اداره کل آموزش و پرورش استان سمنان با همکاری باشگاه دانش پژوهان جوان استان و موسسه فرهنگی آموزشی ماخ اقدام به برگزاری نخستین دوره‌ی آموزشی ضمن خدمت تربیت دبیر المپیاد ریاضی کرده است که گزارش اجرای آن در ادامه‌ی خبر آمده است.

مشروح خبر

دوره های آتی

آزمون ها

آخرین های گالری تصاویر

آخرین محصولات

شما میتوانید آخرین محصولات افزوده شده در فروشگاه را در این قسمت مشاهده نمایید.

آخرین فایل ها

شما میتوانید آخرین فایل های افزوده شده در کتاب خانه را در این قسمت مشاهده نمایید.

موسسه فرهنگی آموزشی ماخ

هیئت مدیره‌ی گروه فرهنگی آموزشی ماخ با استعانت از خداوند متعال و با پشتوانه‌ی چند دهه تعلیم و تربیت دانش‌آموزان موفق، و با الگوی تربیت نخبه‌ی مؤثر، اقدام به تاسیس این ساختار جدید نموده است.

لذا در فاز اول افتتاح این مرکز آموزشی با توجه به احساس نیاز دانش‌آموزان نخبه برای ساماندهی فضای ناهمگون و آشفته‌ی المپیاد و با هدف ایجاد توازن و تعادل در آموزش نخبگان در تمامی نقاط برخوردار و کمتر برخوردار ایران عزیز [ذیل طرح شهاب]، اقدام به برنامه‌ریزی جهت افتتاح مرکز خدمات آموزشی حوزه‌ی المپیاد خود کرده است که از هم‌اکنون استفاده از امکانات این مرکز آموزشی برای دانش‌پژوهان عزیز امکان‌پذیر خواهد بود.

 

           ماخ؛ پیشرو در

                           مکتب آموزش المپیاد

206
کتاب
452
فایل
ماخ
153
عضو
215
خبر