جهت استفاده از خدمات سایت نام کاربری و کلمه عبور خود را وارد نمایید.

دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی خبر داد: ورود شورای عالی انقلاب فرهنگی به موضوع مدارس سمپاد

0 محصول
سبد خرید شما خالی است.
قیمت:
0 تومان
مالیات:
0 تومان
قیمت کل:
0 تومان
15
اسفند
1396
$newsTitle

آموزش و پرورش موظف است تا اعلام نظر شورایعالی انقلاب فرهنگی نسبت به گزینش و ورود دانش‌آموزان به مدارس دوره یک متوسطه سمپاد طبق روال سابق اقدام کند.

 

دکتر مخبر دزفولی در ادامه با اشاره به دغدغه‌های خانواده های دانش‌آموزان مدارس سمپاد و تغییرات مطرح شده، گفت: قرار شد این موضوع در شورای عالی انقلاب فرهنگی پس از کارشناسی های لازم مطرح شود و هر تصمیمی که شورا اتخاذ کند رویه اجرا باشد.

 

جلسه 805 شورای عالی انقلاب فرهنگی به ریاست حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی برگزار شد.دکتر محمدرضا مخبر دزفولی در پایان این جلسه درخصوص مصوبات این جلسه اظهار داشت: همچنین مقرر شد تا تصمیم‌گیری شورای عالی انقلاب فرهنگی هر گونه اقدام غیر از این مسیر در این زمینه متوقف شود تا نگرانی های به وجود آمده مرتفع شود.

 

کامنت ها

تعداد کامنت ها1

  • صالحی 26 اسفند 1396

    آقای وزیر محترم آموزش و پرورش ، مصوبه یک شبه که بدون کارشناسی و مطالعه صادر نمودید. قابلیت اجرایی و وجه قانونی ندارد. مطابق قانون نیازمند تایید شورای انقلاب فرهنگی و امضا ریس جمهور محترم را دارد مطابق فصل هشتم چهار چوب نهادی و نظام اجرای تحول بنیادین آموزش و پرورش: برای تحقق اهداف و برنامه های سند ملی آموزش و پرورش در افق چشم انداز،سیاست گذاری، برنامه ریزی و نظارت بر برفرآیند تحول بنیادین در دو سطح به شرح زیر صورت می پذیرد: بخش اول:سیاست گذاری و تصمیم گیری کلان و نیز ارزیابی و نظارت راهب

کامنت شما

توضیحات