جهت استفاده از خدمات سایت نام کاربری و کلمه عبور خود را وارد نمایید.

هیئت علمی

0 محصول
سبد خرید شما خالی است.
قیمت:
0 تومان
مالیات:
0 تومان
قیمت کل:
0 تومان

دکتر علی اکبری‌صحت

دکتر علی اکبری‌صحت

ایشان دکترای پلیمر خود را از دانشگاه تهران دریافت کرده‌اند. دکتر اکبری از مدرسین با سابقه‌ی سمپاد در مدارس حوزه‌ی تهران در تمامی مقاطع، دوره اول و دوم متوسطه و المپیاد هستند.

هادی حدادمنش

هادی حدادمنش

ایشان فارغ‌التحصیل راهنمایی و دبیرستان علامه‌حلی ۱ تهران هستند و مسئولیت دپارتمان پژوهش دبیرستان حلی ۱ و مدارس راهنمایی حلی را نیز در کارنامه‌ی خود دارند. آقای حدادمنش چندین سال مدرس درس علوم در مدارس علامه‌حلی (تیزهوشان)، مفید و امام صادق (ع) و ... بوده‌اند. از ایشان دو جلد ترجمه‌ی کتاب ریاضیات کانگورو . دایره‌المعارف دانش‌آموزی در انتشارات مبتکران و علوم تیزهوشان دوم راهنمایی در انتشارات اندیشمند هستند.

آزاده درخشان

آزاده درخشان

ایشان با داشتن مدرک کارشناسی ارشد باستان‌شناسی از دانشگاه آزاد و با چندین سال سابقه‌ی تدریس علوم اجتماعی درمدارس سمپاد تهران از مدرسین و صاحب‌نظران این حوزه هستنند.

دکتر امین عابدی‌نژاد

دکتر امین عابدی‌نژاد

ایشان دانشجوی دکترای مدیریت صنعتی دانشگاه علامه طباطبایی هستند و چندین سال به عنوان کارشناس آموزشی و مدرس ریاضیات، هوش و خلاقیت با مدارس برتر تهران و شهرستان‌ها همکاری داشته‌اند.

زهرا قرهی

زهرا قرهی

ایشان کارشناسی ارشد ریاضی محض خود را از دانشگاه علم و صنعت اخذ کرده‌اند. خانم قرهی با چند سال سابقه‌ی آموزش و مشاوره در مدارس فرزانگان و مدارس برتر تهران، آشنایی خوبی برای مشاوره و آموزش المپیاد در زیرگروه ریاضی المپیادهای علمی و ورود دانش‌آموزان به مدارس تیزهوشان دارا هستند.