جهت استفاده از خدمات سایت نام کاربری و کلمه عبور خود را وارد نمایید.

آخرین اخبار

28
مهر
1396
مأموریت سمپاد؛ تربیت «طلایه‌داران»    پرونده تخصصی «سمپادی که نیست ...»/2

نظریات برتر توسعه، عامل اصلی توسعه را «سرمایه انسانی» می‌دانند. در این نظریات «آنتروپنورها» یا به تعبیر دیگر «طلایه‌داران» به عنوان عامل اصلی توسعه معرفی می‌شوند. از این رو ماوریت «سازمان ملّی پرورش استعدادهای درخشان (سمپاد)» تربیت همین طلایه‌داران است.

مشروح خبر

28
مهر
1396
آزمون شماره 2 استعدادهای درخشان ماخ در پایه های چهارم تا ششم ابتدایی برگزار شد

آزمون شماره ۲ شبیه‌ساز استعدادهای درخشان ماخ در پایه‌های چهارم تا ششم ابتدایی امروز جمعه به‌صورت هم زمان در بیش از ۵۰ حوزه در سراسر کشور برگزار شد. برای آشنایی بیشتر با این آزمون‌ها روی خبر کلیک کنید.

مشروح خبر

27
مهر
1396
چرا سمپاد؟  پرونده تخصصی «سمپادی که نیست ...»/1

توجه ویژه به استعدادهای برتر، در نظام آموزشی اغلب کشورهای جهان امری پذیرفته شده و پراهمیت است. دلایل این تأکید را می‌توان در «تسریع و تسهیل در پیشرفت کشور»، «تحقق عدالت آموزشی» ، «پیشگیری از آسیب رساندن این افراد به کشور» و «پیشگیری از آسیب دیدن دانش‌آموزان استعداد برتر» جستجو کرد.

مشروح خبر

26
مهر
1396
انتصاب رییس جدید مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش‌پژوهان جوان

با حكم وزير آموزش و پرورش،«دکتر فاطمه مهاجراني»به سمت«سرپرست ‌مركزملّي پرورش استعدادهاي درخشان ودانش پژوهان جوان» منصوب شد. متن حكم سيد محمد بطحايي، وزير آموزش و پرورش به شرح ادامه است:

مشروح خبر

11
مهر
1396
المپیاد زیست، چرا و چگونه؟

از آنجا که برنامه‌ریزی دقیق آموزشی یکی ازنیازهای معمول دانش‌آموزان است، در این مطلب قصدا داریم با استفاده از مصاحبه‌ای که پیش از این با آقای دکتر کوشا پایداری (دارنده‌ی مدال طلای کشوری و نقره‌ی جهانی ۲۰۰۸ المپیاد زیست) ورودی پزشکی مهر 1385 و فارغ التحصیل 1392 است. وی هم اکنون در دپارتمان‌های Radiation Oncology و Radiology دانشگاه پنسیلوانیا به‌عنوان postdoctoral research fellow مشغول فعالیت های پژوهشی است.

مشروح خبر

6
مهر
1396
رنگ مدال دانش‌پژوهان المپیاد کامپیوتر در سال ۱۳۹۶ مشخص شد

دوره‌ی تابستانه‌ی المپیاد کامپیوتر سال ۱۳۹۶ به پایان رسید و باشگاه دانش‌پژوهان جوان رنگ مدال دانش‌پژوهان المپیادی حاضر در این دوره را تعیین کرد. به جهت اینکه طی سیاست جدید باشگاه دانش‌پژوهان جوان اسامی و رنگ مدال دانش‌پژوهان به‌طور رسمی اعلام نمی‌شود؛ مدرسین و رابطین دوره‌ی تابستانی به‌طور غیر رسمی نسبت به اعلام این لیست اقدام می‌کنند.

مشروح خبر

5
مهر
1396
نتیجه‌ی پیگیری‌های مرتبط با سهمیه‌ی مدال سال ۹۶ - ۱

طی روزهای گذشته سازمان سنجش آموزش کشور با اطلاع‌رسانی بند دوم آیین نامه‌ی ورود دانش‌آموزان المپیادی به مراکز آموزش عالی، دانش‌پژوهان حائز مدال‌های کشوری سال ۹۵ را نگران و متعجب کرد! روابط عمومی ماخ بعد از رایزنی‌های پی در پی با مسئولین مربوطه و اطلاع از کم و کیف ماجرا در باشگاه دانش‌پژوهان جوان اقدامات عمومی برای احقاق حقوق این دانش‌آموزان را در دستور کار خود قرار داد.

مشروح خبر

3
مهر
1396
اطلاعیه‌ی جدید و ويژه‌ی سازمان سنجش در مورد مدال‌آوران!
2
مهر
1396
دی وی دی‌های آموزش استعداد تحلیلی ماخ منتشر شد
27
شهریور
1396
اسامی دانش‌پژوهان  برنده‌ی مدال طلای المپیاد ریاضی 1396 اعلام شد

دوره‌ی تابستانه‌ی المپیاد ریاضی سال ۱۳۹۶ به پایان رسید و باشگاه دانش‌پژوهان جوان رنگ مدال دانش‌پژوهان المپیادی حاضر در این دوره را تعیین کرد. به جهت اینکه طی سیاست جدید باشگاه دانش‌پژوهان جوان اسامی و رنگ مدال دانش‌پژوهان به‌طور رسمی اعلام نمی‌شود؛ مدرسین و رابطین دوره‌ی تابستانی به‌طور غیر رسمی نسبت به اعلام این لیست اقدام می‌کنند. لیست اخیر که در ادامه می‌بینید دارندگان مدال طلای المپیاد ریاضی سال ۹۶ را به‌ترتیب رتبه نشان می‌دهد.

مشروح خبر

دوره های آتی

آزمون ها

ثبت نام گروهی

آخرین های گالری تصاویر

مدیر پایگاه اینترنتی ماخ

المپیاد جهانی زیست‌شناسی 2015

مراسم اختتامیه و اهدای مدال‌ها به دانش‌آموزان منتخب

مدیر پایگاه اینترنتی ماخ

المپیاد جهانی زیست‌شناسی 2015

کمیته‌ی علمی مسابقات در حال اهدای جوایز

مدیر پایگاه اینترنتی ماخ

المپیاد جهانی زیست‌شناسی 2015

سرپرست و مسئولین برگزاری مسابقات در مراسم اختتامیه

مدیر پایگاه اینترنتی ماخ

المپیاد جهانی زیست‌شناسی 2015

نمایی از مراسم اختتامیه - پرچم ایران در میان باقی کشورها به چشم می‌خورد

آخرین محصولات

شما میتوانید آخرین محصولات افزوده شده در فروشگاه را در این قسمت مشاهده نمایید.

آخرین فایل ها

شما میتوانید آخرین فایل های افزوده شده در کتاب خانه را در این قسمت مشاهده نمایید.

موسسه فرهنگی آموزشی ماخ

هیئت مدیره‌ی گروه فرهنگی آموزشی ماخ با استعانت از خداوند متعال و با پشتوانه‌ی چند دهه تعلیم و تربیت دانش‌آموزان موفق، و با الگوی تربیت نخبه‌ی مؤثر، اقدام به تاسیس این ساختار جدید نموده است.

لذا در فاز اول افتتاح این مرکز آموزشی با توجه به احساس نیاز دانش‌آموزان نخبه برای ساماندهی فضای ناهمگون و آشفته‌ی المپیاد و با هدف ایجاد توازن و تعادل در آموزش نخبگان در تمامی نقاط برخوردار و کمتر برخوردار ایران عزیز [ذیل طرح شهاب]، اقدام به برنامه‌ریزی جهت افتتاح مرکز خدمات آموزشی حوزه‌ی المپیاد خود کرده است که از هم‌اکنون استفاده از امکانات این مرکز آموزشی برای دانش‌پژوهان عزیز امکان‌پذیر خواهد بود.

 

           ماخ؛ پیشرو در

                           مکتب آموزش المپیاد

200
کتاب
466
فایل
ماخ
198
عضو
372
خبر