جهت استفاده از خدمات سایت نام کاربری و کلمه عبور خود را وارد نمایید.

آخرین اخبار

28
آذر
1396
 آئین اختتامیه نوزدهمین جشنواره جوان خوارزمی برگزار شد

آئین اختتامیه نوزدهمین جشنواره جوان خوارزمی، روز دوشنبه 27 آذرماه 1396 با حضور برگزیدگان کشوری بخش دانش آموزی و دانشجویی و با حضور دکتر باقری قائم مقام وزیر علوم تحقیقات و فناوری، دکتر الهیاری دبیر جشنواره جوان خوارزمی و دکتر مهاجرانی رئیس ستاد اجرایی جشنواره جوان خوارزمی و سرپرست مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان در سالن همایش­های کتابخانه ملی برگزارشد.

مشروح خبر

28
آذر
1396
 تمدید مهلت ثبت نام المپیادهای علمی دانش آموزی

با توجه به نزدیکی اتمام مهلت اعلام‌ شده جهت ثبت‌ نام در آزمون المپیادهای علمی دانش آموزی کشور سال‌تحصیلی 97-1396 و حجم بالای مراجعه‌کنندگان به سامانه جهت انجام ثبت‌نام،  بر اساس نظر و تصمیم کمیتۀ برنامه‌ریزی آزمون، مهلت ثبت‌نام تا پایان روز شنبه مورخ 1396/10/2 تمدید شد.

 

مشروح خبر

27
آذر
1396
چگونه برای المپیاد فیزیک آماده شوم؟ مسیر موفقیت در المپیاد فیزیک چیست؟

برای آشنایی بیشتر شما عزیزان با منابع، اسلایدهایی منتشر شده که می‌توانید در متن خبر بخوانید؛ همچنین آقای علیرضا نوروزشاد دارنده‌ی مدال طلای المپیاد کشوری فیزیک و از اعضای هیئت علمی ماخ و از مدرسین با سابقه‌ی این المپیاد در قالب یک فایل ویدئویی به تفصیل به معرفی این المپیاد پردخته‌اند که در صورت تمایل از اینجا مشاهده کنید.

مشروح خبر

27
آذر
1396
 نشست صمیمی دانش پژوهان دارنده مدال طلای المپیادهای علمی کشور و اولیاء آنان با سرکار خانم دکتر مهاجرانی

دانش پژوهان دارنده مدال مدال طلای المپیادهای علمی کشور به اتفاق اولیای خود عصر روز پنج­شنبه 23/9/96 با سرکار خانم دکتر مهاجرانی سرپرست مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان دیدار کردند.

مشروح خبر

22
آذر
1396
المپیاد چیست؟ جایگاه المپیاد در ایران و جهان، مسیر و رویکردها ...

المپیادهای دانش‌آموزی مجموعه مسابقاتی علمی است که با هدف انتخاب تیم ملی المپیادهای علمی برگزار می‌شود. متولی برگزاری المپیاد باشگاه دانش پژوهان جوان است. در این ویدئو قصد داریم در مورد تعریف المپیاد، مراحل آن، ویژگی‌ها، جوایز و آینده‌ی مدال آوران و اهداف کوتاه و بلند مدت المپیاد با شما صحبت کنیم. با دیدن این ویدئو می فهمید چرا المپیادی بودن برای همه دانش آموزان نخبه و استعداد برتر واجب است...

مشروح خبر

21
آذر
1396
 دستورالعمل آزمون مرحله اول المپیادهای علمی کشور سال تحصیلی 97-96به استان ها ارسال شد.
3
آذر
1396
گروه‌های تلگرامی و راه‌های ارتباطی گروه‌های آموزشی سمپاد

با توجه به آنکه به اشتراک گذاشته شدن اطلاعات و محتواهای آموزشی نقشی انکار ناپذیر در بهبود کیفیت آموزشی مدارس و معلمین فعال در سطح مدارس کشور دارد، مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان به همین منظور راه‌های ارتباطی و کانال‌هابی تلگرامی راه‌اندازی کرده است که در ادامه معرفی می‌شوند.

مشروح خبر

2
آذر
1396
انتشار کتاب الفبای نجوم کروی

نجوم کروی یکی از سرفصل های تعیین کننده در پذیرفته شدن دانش‌آموزان در آزمون‌های مرحله اول و دوم المپیاد نچوم است. این کتاب به قلم آقایان عمید مقصودی برنده مدال برنز المپیاد نجوم و اخترفیزیک در سال 1388 و محمدصادق علی‌نیا تالیف شده و توسط انتشارات دانش‌پژوهان جوان منتشر شده است. مولفین خود در مقدمه کتاب می‌نویسند:

مشروح خبر

30
آبان
1396
تیم المپیاد نجوم ایران در المپیاد جهانی نجوم سوم جهان شد

دانش پژوهان افتخارآفرين المپياد نجوم ايران در یازدهمین المپياد جهاني نجوم و اخترفيزيك با كسب1 مدال طلا، 3 مدال نقره و 1 مدال برنز بعد از تایلند و آمریکا به مقام سوم جهان دست يافتند.

مشروح خبر

27
آبان
1396
نسخه‌ای برای سمپاد پرونده تخصصی «سمپادی که نیست ...»/15

در مجموع می‌توان ریشه مشکلات سمپاد را در «واگذاری مدارس آن به مناطق آموزشی در سال ۱۳۷۹»، «افزایش پر شتاب و غیراستاندارد تعداد مدارس آن»، «ادغام آن با باشگاه دانش‌پژوهان جوان و تنزل رتبه سازمانی آن در سال ۱۳۸۹» و «قوت گرفتن مدارس غیردولتیِ بنگاهیِ به اصطلاح نخبه‌پرور» دانست.

مشروح خبر

دوره های آتی

آزمون ها

ثبت نام گروهی

آخرین های گالری تصاویر

مدیر پایگاه اینترنتی ماخ

المپیاد جهانی زیست‌شناسی 2015

مراسم اختتامیه و اهدای مدال‌ها به دانش‌آموزان منتخب

مدیر پایگاه اینترنتی ماخ

المپیاد جهانی زیست‌شناسی 2015

کمیته‌ی علمی مسابقات در حال اهدای جوایز

مدیر پایگاه اینترنتی ماخ

المپیاد جهانی زیست‌شناسی 2015

سرپرست و مسئولین برگزاری مسابقات در مراسم اختتامیه

مدیر پایگاه اینترنتی ماخ

المپیاد جهانی زیست‌شناسی 2015

نمایی از مراسم اختتامیه - پرچم ایران در میان باقی کشورها به چشم می‌خورد

آخرین محصولات

شما میتوانید آخرین محصولات افزوده شده در فروشگاه را در این قسمت مشاهده نمایید.

آخرین فایل ها

شما میتوانید آخرین فایل های افزوده شده در کتاب خانه را در این قسمت مشاهده نمایید.

موسسه فرهنگی آموزشی ماخ

هیئت مدیره‌ی گروه فرهنگی آموزشی ماخ با استعانت از خداوند متعال و با پشتوانه‌ی چند دهه تعلیم و تربیت دانش‌آموزان موفق، و با الگوی تربیت نخبه‌ی مؤثر، اقدام به تاسیس این ساختار جدید نموده است.

لذا در فاز اول افتتاح این مرکز آموزشی با توجه به احساس نیاز دانش‌آموزان نخبه برای ساماندهی فضای ناهمگون و آشفته‌ی المپیاد و با هدف ایجاد توازن و تعادل در آموزش نخبگان در تمامی نقاط برخوردار و کمتر برخوردار ایران عزیز [ذیل طرح شهاب]، اقدام به برنامه‌ریزی جهت افتتاح مرکز خدمات آموزشی حوزه‌ی المپیاد خود کرده است که از هم‌اکنون استفاده از امکانات این مرکز آموزشی برای دانش‌پژوهان عزیز امکان‌پذیر خواهد بود.

 

           ماخ؛ پیشرو در

                           مکتب آموزش المپیاد

200
کتاب
466
فایل
ماخ
205
عضو
396
خبر