جهت استفاده از خدمات سایت نام کاربری و کلمه عبور خود را وارد نمایید.

آزمون‌های آزمایشی المپیاد زیست ماخ و باشگاه المپیاد زیستی‌ها

0 محصول
سبد خرید شما خالی است.
قیمت:
0 تومان
مالیات:
0 تومان
قیمت کل:
0 تومان
9
آذر
1395
$newsTitle

یکی از کاستی‌های همیشگی مسیر المپیادی شدن در ایران نبودن آزمون‌های استاندارد و مدون برای خودآزمایی بچه‌ها و نشان دادن نقاط ضعف و قو ایشان بوده است. از این رو مؤسسه فرهنگی آموزشی ماخ و باشگاه المپیاد زیستی‌ها تصمیم به برگزاری آزمون‌های استانداردی گرفتند که طی یک برنامه منظم بر این مشکل فائق بیایند.

باشگاه المپیاد زیستی‌ها که با همکاری ۲۴ نفر از دارندگان مدال طلای المپیاد کشوری که بسیاری‌شان به نشان‌های جهانی زیست‌شناسی هم دست پیدا کرده‌اند تشکیل شده است.

هیئت علمی قوی و تجربه‌ی علمی این عزیزان در باشگاه المپیاد زیستی‌ها در کنار تجربه‌ی آموزشی و مدیریتی مشاوران برجسته‌ی ماخ در سراسر کشور، شرایط مساعدی را برای دانش‌آموزان فراهم می‌کند تا با اطمینان و اتکا این آزمون‌ها مسیر آموزشی خود را به پیش ببرند.

اعضای هیئت علمی باشگاه المپیاد زیستی‌ها در ادامه آمده است:

 

 

کمیته‌ی بیوشیمی: علی وفایی، محمد حسین متألهی، ندا نیلفروشان

کمیته‌ی سلولی و مولکولی: آریا حاج میرزاییان، شهریار فغانی، سوگل کولجی، مینا انصاری

کمیته‌ی ژنتیک کلاسیک: اندیشه طلایی، اسماعیل محمدی، زضا دریجانی

کمیته‌ی تکامل و سیستماتیک: آرین خانی، مسعود سهرابی، امیر حسین حسینی

کمیته‌ی گیاهی: محمد امین صادقی، مسیح فلاحتیان، آفرین نیشابوری

کمیته‌ی فیزیولوژی: احمد وفاییان، فرنام محبی، علی انجم‌شعاع،سید محمد سعادت‌آگاه

کمیته‌ی اکولوژی و رفتارشناسی: کاوه سامع، کوشا پایداری، حمید عالمی

 

سخنی با دانش‌آموزان در مورد آزمون‌ها:


درباره‌ آزمون‌ها

 

سؤالات استاندارد و خودآموز

بانک سؤالات آزمون‌ها رو اساتید کمیته‌های مختلف زیستی‌ها طراحی می‌کنن. در کنار اون از سؤالات خوب بقیه بچه‌های مدال‌دار هم استفاده می‌کنیم. بعد از تهیه بانک سؤالات، اساتیدی که تجربه طراحی سؤالات مرحله یک و دو و دوره رو دارن در قالب ’کمیته آزمون‌ها‘ سؤالات رو بازنگری و ویرایش می‌کنن و نهایتاً در قالب آزمون استاندارد در می‌آرن.
این روش مشابه همون روشی‌ـه که توی باشگاه دانش‌پژوهان برای طراحی آزمون‌های مرحله یک و دو انجام می‌شه.
توی طراحی سؤال‌ها تا می‌تونیم نکته‌های المپیادی مفید رو هم می‌گنجونیم تا در کنار آزمون و خودآزمایی، کلی مطلب و نکته به‌دردبخور رو هم یاد بگیری.

 

شبیه‌ساز کامل شرایط آزمون

آزمون‌های زیستی‌ها برای همه شرکت‌کننده‌ها به صورت هماهنگ و هم‌زمان برگزار می‌شه؛ این‌جوری هم شرایط امتحان به خوبی بازسازی می‌شه و هم نتایج آزمون تا حد ممکن واقعی و بدون خطاست!

 

اعلام سریع نتایج

تا حداکثر یک روز بعد از اتمام زمان هر آزمون، کارنامه کامل‌ت که شامل پاسخ‌نامه تصحیح شده، نمره، درصد، رتبه‌ت توی آزمون، تعداد و میانگین درصد شرکت‌کننده‌هاست رو به راحتی می‌تونی از قسمت آزمون‌های آزمایشی-مشاهده کارنامه ببینی.

 

شرکت آسان

از اونجایی که آزمون‌ها هم آنلاین و هم حضوری برگزار می‌شن، هم می‌تونی با یه کامپیوتر و اینترنت، هرجا که باشی به راحتی توی آزمون‌ها شرکت کنی و هم اگر تعدادتون زیاده از طریق مدرسه به بخش ثبت نام گروهی آزمون‌ها برید و از اینجا برای شرکت حضوری در آزمون‌ها درخواست بدید.

 

هزینه مناسب

هزینه آزمون‌ها بسیار مناسبه و طوریه که همه می‌تونن بدون دغدغه مالی براشون ثبت‌نام کنن. تازه اگه ۱۰ نفر به بالا باشین و ثبت‌نام گروهی کنین ۵۰ درصد تخفیف هم می‌گیرین.

 

هدیه

اگه رتبه‌ت توی هر کدوم از آزمون‌ها خوب شه، به همراه کارنامه یه کد تخفیف به عنوان هدیه به‌ت داده می‌شه که برای ثبت‌نام اردوهای آموزشی می‌تونی ازش استفاده کنی.

 

  • جدول زمانی برگزاری آزمون‌ها به زودی اعلام می‌شود.
  • نخستین آزمون هفته‌ی آخر آذر ماه جاری برگزار می‌شود.
  • نخستین آزمون شبیه‌ساز به‌صورت رایگان در سراسر کشور برگزار می‌شود.

 

کامنت ها

تعداد کامنت ها0

    اولین پیام باشید

کامنت شما

توضیحات