جهت استفاده از خدمات سایت نام کاربری و کلمه عبور خود را وارد نمایید.

دوره‌های آموزشی ضمن خدمت ریاضی در سمنان

0 محصول
سبد خرید شما خالی است.
قیمت:
0 تومان
مالیات:
0 تومان
قیمت کل:
0 تومان
17
آذر
1395
$newsTitle

با توجه به اینکه یکی از قواعد توسعه‌ی پایدار استان‌ها و شهرهای ایران اسلامی، آموزش همکاران توانمند پر پتانسیل و با تجریه در اقصی نقاط کشور است، مؤسسه فرهنگی آموزشی ماخ با اتکا به همین نکته و برای توانمندسازی همکاران آموزشی، سرگروه‌های آموزشی و مدیران مدارس شهرستان‌های مختلف دوره‌های آموزشی متنوعی را در غالب دوره‌های ضمن خدمت برگزار می‌کند.

این بار موسسه ماخ با همکاری باشگاه دانش پژوهان جوان استان سمنان که نخستین شعبه‌ی استانی این باشگاه است و با همکاری معاونت محترم متوسطه‌ی اداره کل آموزش و پرورش استان سمنان اقدام به برگزاری دوره‌های آموزشی توانمندسازی دبیران ریاضی استان با هدف پوشش دادن مدارس دوره ۱ متوسطه‌ی استان سمنان خواهد کرد.

نخستین گام از این دوره‌ی آموزشی توسط دکتر محسن جمالی معاونت اسبق وزارت آموزش و پرورش و ریاست اسبق باشگاه دانش پژوهان جوان برگزار می‌شود. آقای دکتر جمالی علاوه‌بر مسئولیت اجرایی فوق سال‌ها از مدرسین برجسته وتوانمند المپیاد ریاضی در مدارس برتر کشور بوده‌اند و سابقه‌ی پرورش چند ده مدال‌آور المپیاد کشوری و جهانی را در کارنامه‌ی خود دارند. آقای محسن جمالی علاوه بر این؛ مسئولیت سرپرستی تیم ملی المپیاد ریاضی در سال گذشته و عضویت در تیم طراحان سؤالات المپیادهای جهانی را نیز در کارنامه‌ی خود دارند.

دوره‌ی آموزشی فوق‌الذکردر روز جمعه سوم دی ماه سال جاری و با شرکت سرگروه‌های آموزشی درس ریاضی استان سمنان برگزار خواهد شد. همکاران علاقمند و مدرسین توانمند بومی استان سمنان می‌توانند برای شرکت در این کلاس‌ها با مدیران مراکز استعدادهای درخشان یا معاونین آموزش شهرستان‌های متبوعه‌ی خود در ارتباط باشند.

 

کامنت ها

تعداد کامنت ها0

    اولین پیام باشید

کامنت شما

توضیحات