جهت استفاده از خدمات سایت نام کاربری و کلمه عبور خود را وارد نمایید.

گروه‌های تلگرامی و راه‌های ارتباطی گروه‌های آموزشی سمپاد

0 محصول
سبد خرید شما خالی است.
قیمت:
0 تومان
مالیات:
0 تومان
قیمت کل:
0 تومان
3
آذر
1396
$newsTitle

با توجه به آنکه به اشتراک گذاشته شدن اطلاعات و محتواهای آموزشی نقشی انکار ناپذیر در بهبود کیفیت آموزشی مدارس و معلمین فعال در سطح مدارس کشور دارد، مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان به همین منظور راه‌های ارتباطی و کانال‌هابی تلگرامی راه‌اندازی کرده است که در ادامه معرفی می‌شوند.

از آن‌جایی که مدیران محترم مدارس موظف هستند به استناد تبصرۀ 3 مادۀ  19آیين نامۀ اجرایی مدارس، مصوب نهصد و چهاردهمين جلسۀ شورای عالی آموزش و پرورش مورخ، 1379/5/20 در شروع سال  تحصيلی با همكاری شورای معلمان به منظور انجام بهتر وظایف نسبت به تشكيل گروه‌های درسی و آموزشی در تمامی رشته‌های تحصيلی اقدام نمایند، لذا به منظور ایجاد شبكۀ ارتباطی موثر علمی آموزشی و تربيتی به اين معلمان مدارس استتعدادهای درخشان و اعضای دبيرخانۀ راهبری کشوری، مقتضی است جدول مربوط به مشخصات، زمان حضور و راه ارتباطی با اعضای دبيرخانۀ راهبری گروه‌های آموزشی مرکز به اطلاع مدیران و معلمان مدارس استعدادهای درخشان رسانده شود.

 

توجه: ماخ معتقد است، استفاده از محتوای تولید شده توسط گروه‌های آموزشی مرکز ملی که بر بستر کانال‌های تلگرامی مرکز منتشر می‌شوند، منبعی متاسب برای معلمان، دانش‌آموزان و فعالین آموزشی تلاشگر در استا‌ن‌های کشور و حتی مراکز غیر سمپاد است لذا پیوستن به کانال‌های تلگرامی مورد بحث و استفاده از این محتواها به همه‌ی عزیزان توصیه می‌شود.

 

مشخصات، زمان حضور و راه ارتباطي با اعضاي دبيرخانة راهبري گروه‌هاي آموزشي مركز ملي پرورش استعدادهاي درخشان و دانش پژوهان جوان

 

ردیف عنوان دبیرخانه دوره‌ی نام و نام‌خانوادگی اعضا روز فعالیت ساعت کار کنال تلگرامی
1 قرآن و پیام‌های آسمانی اول نرگس خاتون تقی‌پور - بتول موذنی سه‌شنبه ۸-۱۴ گروه قرآن
2 ریاضی اول محمد حسین مشتاق - علی قصاب یک‌شنبه ۸-۱۴ گروه ریاضی دوره‌ی اول
3 علوم تجربی اول سید حسین حنیفی - وحید افشار - سارا قربانی سه‌شنبه ۸-۱۴  گروه علوم تجربی دورهٔ اول
4 فارسی اول زهرا سلطانی - کاظم غریبی دوشنبه ۸-۱۴ گروه فارسی دوره‌ی اول
5 ریاضی دوم بهمن اصلاح‌پذیر - لیلا کاظمی دوشنبه ۸-۱۴ گروه ریاضی دوره‌ی دوم
6 شیمی دوم علی اکبری‌صحت - امیر رخشانی یک‌شنبه ۸-۱۴ گروه شیمی دوره‌ی دوم
7 زبان و ادبیات فارسی دوم علی شیوا - احسان سعیدی‌نیا سه‌شنبه ۸-۱۴ گروه ادبیات دوره‌ی دوم
8 فیزیک دوم افشین دانش‌نژاد - عاطفه قماشی شنبه ۸-۱۴ گروه فیزیک دوره‌ی دوم
9 زیست‌شناسی دوم فریبا ضرابی یک‌شنبه ۸-۱۴ گروه زیست‌شناسی دوره‌ی دوم
10 مدیران مشترک اول و دوم غلامرضا لشکربلوکی - محمدرضا دهرویه - حسین جمالی دوشنبه یا سه‌شنبه ۸-۱۴ گروه مدیران
11 مشاوران مشترک اول و دوم حسین ابوالقاسمی - لیلا ارجمندزاده سه‌شنبه ۸-۱۴ گروه مشاوران
12 معاونان پژوهش مشترک اول و دوم فاطمه میرهادی - محمد امین عسگریان شنبه ۸-۱۴ گروه پژوهشی
13 معاونان پرورشی مشترک اول و دوم محمد علی شجاع - سهیلا نوید یک‌شنبه ۸-۱۴ گروه پرورشی
14 کارشناس گروه‌های آموزشی - - شنبه تا سه‌شنبه ۸-۱۴ کل

 

کامنت ها

تعداد کامنت ها0

    اولین پیام باشید

کامنت شما

توضیحات