جهت استفاده از خدمات سایت نام کاربری و کلمه عبور خود را وارد نمایید.

تذکر اعلام بدموقع مصوبه «حذف مدارس سمپاد از متوسطه اول» به وزیر آموزش و پرورش

0 محصول
سبد خرید شما خالی است.
قیمت:
0 تومان
مالیات:
0 تومان
قیمت کل:
0 تومان
30
بهمن
1396
$newsTitle

عضو کمیسیون آموزش مجلس گفت: در جلسه این کمیسیون با وزیر آموزش و پرورش درباره حذف مدارس سمپاد، اعلام بدموقع این مصوبه مطرح شد زیرا برخی خانواده‌ها تا این موقع سال برای قبولی فرزند خود در مدارس سمپاد، هزینه‌هایی انجام داده‌اند.

 

وی افزود: یکی از نکاتی که مورد اعتراض بود این بود که اگر حذف آزمون برای کاهش استرس صورت گرفته است چرا منبع اصلی استرس یعنی کنکور حذف نمی‌شود که وزیر آموزش و پرورش از پیگیری برای حذف کنکور خبر داد.

 

حجت‌الاسلام والمسلمین سلیمی اضافه کرد: اگر حذف مدارس سمپاد در راستای کنار زدن تبعیض آموزشی و کاهش تنوع مدارس انجام شده است چرا با مدارسی که چندین میلیون شهریه دریافت می‌کنند، برخورد نمی‌شود و چرا برای کاهش تنوع ابتدا سراغ مدارس مهم سمپاد می‌رویم؟

 

عضو کمیسیون آموزش مجلس تصریح کرد: یکی از مسائلی که مورد بحث بود یک‌شبِ طرح شدن این مصوبه و اعلام بدموقع آن بود زیرا بسیاری از خانواده‌ها تا این موقع سال برای قبولی فرزندان خود در مدارس سمپاد، هزینه‌هایی انجام داده‌اند. 

 

وی گفت: بررسی بیشتر موضوع به جلسات بیشتری با حضور وزیر آموزش و پرورش نیاز دارد و قرار شد این اتفاق در جلسات دیگری صورت بگیرد.  

 

کامنت ها

تعداد کامنت ها0

    اولین پیام باشید

کامنت شما

توضیحات