جهت استفاده از خدمات سایت نام کاربری و کلمه عبور خود را وارد نمایید.

همایش آموزشی آمادگی آزمون و سنجش هوش پایه‌ی هفتم مدارس سمپاد

0 محصول
سبد خرید شما خالی است.
قیمت:
0 تومان
مالیات:
0 تومان
قیمت کل:
0 تومان
14
خرداد
1397
$newsTitle

جامع‌ترین دوره‌ی آموزشی برای معرفی و بررسی راهکارهای احتمالی پذیرش سنجش و ارزشیابی دانش‌آموزان مدارس سمپاد در پایه‌ی هفتم توسط موسسه فرهنگی آموزشی ادب و دانش ماخ برگزار خواهد شد (ویژه‌ی دانش‌آموزان شرکت‌کننده در آزمون).

 

این همایش در سه روز و هر روز 7 ساعت همراه با پذیرایی و ناهار برای دانش‌آموزان داوطلب ورود به مدارس استعداد‌های درخشان برگزار خواهد شد.

در این دوره آموزش، کامل درس استعداد تحلیلی مورد نیاز دانش‌آموز در آزمون ورودی توسط اساتید برتر و هیئت علمی مؤسسه ماخ انجام خواهد شد.

 

هزینه‌ی حضور در همایش 750 هزار تومان است. دانش‌آموزان علاقمند می‌توانند با توجه به ظرفیت محدود در صورت تمایل  مبلغ 500 هزار تومان جهت رزرو شرکت در این دوره را به حساب موسسه واریز نمایند.

 

تاریخ برگزاری این همایش 22 تیر ماه خواهد بود، یعنی دو هفته قبل از تاریخ برگزاری آزمون توسط آموزش و پرورش.

 

پس از رزرو نهایی و اعلام شماره‌ی فیش واریزی و آدرس پستی به موسسه بسته‌ی آموزش جامع تصویری درس استعداد تحلیلی (12 حلقه دی‌وی‌دی تصویری) به صورت پستی و رایگان به آدرس متقاضیان محترم ارسال خواهد شد که پیش‌نیاز حضور در همایش خواهد بود.

 

با توجه به فرصت کم باقی‌مانده تا زمان برگزاری آزمون عواقب هر گونه اهمال در بررسی دی‌وی‌دی‌های آموزشی قبل از حضور در همایش بر عهده‌ی دانش‌آموز و اولیا محترم خواهد بود.

 

روش ثبت‌نام:


واریز مبلغ 500 هزار تومان به شماره کارت 6219861030018393 به نام جناب آقای کامبیز خالقی جهت رزرو و ارسال تصویر فیش واریزی به همراه آدرس کامل پستی به موسسه.

 

 

کامنت ها

تعداد کامنت ها0

    اولین پیام باشید

کامنت شما

توضیحات