جهت استفاده از خدمات سایت نام کاربری و کلمه عبور خود را وارد نمایید.

هیئت علمی

0 محصول
سبد خرید شما خالی است.
قیمت:
0 تومان
مالیات:
0 تومان
قیمت کل:
0 تومان

آرش آژیده

آرش آژیده

دانشجوی رشته ‍‍‍‍‍پزشکی درمقطع دکتری عمومی با معدل کل ۱۷.۰۳دارنده مدال نقره کشوری المپیاد شیمی سال ۸۹۵ سال تدریس المپیاد در مدارس تیزهوشان و غیردولتی استان‌های تهران البرز مازندران سیستان و بلوچستان و قم

مجید اکبری

مجید اکبری

ایشان دانش‌آموخته‌ی کارشناسی شیمی دانشگاه تهران و دارنده‌ی مدال برنز المپیاد شیمی در سال ۱۳۷۴ هستند و از آن زمان به بعد به تدریس شیمی و المپیاد شیمی در مقاطع تحصیلی گوناگون از پایه تا پیش‌دانشگاهی و المپیاد پرداخته‌اند. از ایشان یک جلد کتاب هم به چاپ رسیده است.

دکتر علی اکبری‌صحت

دکتر علی اکبری‌صحت

ایشان دکترای پلیمر خود را از دانشگاه تهران دریافت کرده‌اند. دکتر اکبری از مدرسین با سابقه‌ی سمپاد در مدارس حوزه‌ی تهران در تمامی مقاطع، دوره اول و دوم متوسطه و المپیاد هستند.

ایمان اکرام‌نیا

ایمان اکرام‌نیا

ایشان دارنده‌ی مدال نقره‌ی المپیاد کشوری زیست‌شناسی، مدرس با سابقه‌ی المپیاد و دانشجوی رشته‌ی پزشکی دانشگاه تهران هستند.

ماجد بحری نجفی

ماجد بحری نجفی

ایشان دانشجوي سال چهارم رشته‌ي پزشكي دانشگاه تهران و دارنده‌ی مدال نقره‌ کشوری زیست شناسی هستند.

محمد حسن بورچی

محمد حسن بورچی

ایشان دانشجوی کارشناسی‌ارشد ادبیات تطبیقی عربی-فارسی دانشگاه علامه‌‌طباطبایی هستند و چندین سال سابقه‌ی تدریس المپیاد ادبی با نتایج درخشان را در کارنامه‌ی خود دارند. آشنایی و پژوهش‌های ایشان در حوزه‌ی الگوی مدرسه‌ی ایرانی اسلامی، باعث شده تا اشراف خوبی نسبت به فنون کلاس‌داری و نیازهای آموزشی در مدارس ایرانی - اسلامی داشته باشند.

کامیار بهروزی

کامیار بهروزی

ایشان دارنده‌ی مدال نقره‌ی المپیاد کشوری فیزیک و دانشجوی منتخب دانشگاه تهران هستند و در مدارس سلام به تدریس المپیاد فیزیک اشتغال دارند.

دکتر افشین بهمرام

دکتر افشین بهمرام

ایشان فارغ‌التحصیل دکترای ترکیبیات از دانشگاه تهران هستند و هم اکنون به‌عنوان هیئت علمی دانشگاه تبریز مشغول به فعالیت‌اند. دکتر بهمرام چندین سال به عنوان مدرس ترکیبیات درمدارس برتر تهران فعالیت کرده‌اند.

یاشار بهمند

یاشار بهمند

ایشان چندین سوال به‌عنوان مدرس فیزیک، نجوم و المپیاد فیزیک و نجوم در مدارس برتر تهران و شهرستان‌ها به تدریس مشغول بوده‌اند.

آتیلا پرو

آتیلا پرو

ایشان کارشناسی ارشد اخترفیزیک خود را از دانشگاه شیراز دریافت کرده‌اند و هم اکنون ریاست مجمع جهانی اختفا‌ها و زمان‌سنجی‌های نجومی را بر عهده دارند. از ایشان تالیفات متعدد پژوهشی به چاپ رسیده است و چندین مقاله‌ی داخلی و بین‌المللی نیز در رزومه‌ی خود دارند. آقای پرو مدرس المپیاد و دوره‌های پژوهشی نجوم نیز هستند

محمد صادق پورجعفری

محمد صادق پورجعفری

ایشان دارنده‌ی مدال نقره‌ی المپیاد زیست‌‌شناسی، از اساتید با سابقه‌ی المپیاد زیست‌شناسی در مدارس سمپاد تهران و شهرستان‌ها و نویسنده‌ی کتاب الفبای گیاه‌شناسی انتشارات دانش‌پژوهان جوان هستند.

روح‌الله پهلوانی

روح‌الله پهلوانی

ایشان فارغ‌التحصیل کارشناسی ادبیات خود را از دانشگاه تهران دریافت کرده‌اند و در دوران دانش‌آموزی نیز موفق به کسب مدال برنز المپیاد ادبی شده‌اند. آقای پهلوانی علاوه بر سابقه‌ی تدریس ادبیات و المپیاد ادبی در بسیاری از مدارس معتبر تهران، هم‌اکنون به عنوان پژوهشگر ادبیات و علوم تربیتی با نگاه ایرانی اسلامی به فعالیت مشغول‌اند.

محمد مهدی پیرنیا

محمد مهدی پیرنیا

ایشان کارشناسی ارشد بیوفیزیک خود را از دانشگاه تهران دریافت کرده‌اند. آقای پیرنیا از سال ۹۱ تا کنون به تدریس المپیاد زیست‌شناسی در مدارس برتر تهران و شهرستان‌ها اشتغال داشته‌اند.

محمد رضا توکلی

محمد رضا توکلی

ایشان دارنده‌ی مدال نقره‌ی المپیاد کشوری زیست‌شناسی هستند. آقای توکلی هم اکنون دانشجوی رشته‌ی داروسازی دانشگاه تهران هستند و به‌عنوان مدرس المپیاد با بسیاری از مدارس تهران و شهرستان‌ها همکاری می‌کنند.

آرین جاویدی

آرین جاویدی

ایشان دارنده‌ی مدال نقره دوره ١٧ سال ٩٣ و مدال طلا دوره ١٨ سال ٩٤ هستند.

محمد جعفری

محمد جعفری

آقای جعفری از مدرسین با سابقه‌ی المپیاد، مولف چندین عنوان کتاب در زمینه‌ی جبر و المپیاد ریاضی و از مدرسین سابق این المپیاد در باشگاه دانش‌پژوهان جوان هستند.

امیر حسین جمال لیوانی

امیر حسین جمال لیوانی

ایشان دانشجوی برق دانشگاه امیرکبیر هستند. آقای جمال لیوانی سابقه‌ی تدریس در مدارس استعدادهای درخشان تهران و شهرستان‌ها را در کارنامه‌ی خود دارند.

هادی حدادمنش

هادی حدادمنش

ایشان فارغ‌التحصیل راهنمایی و دبیرستان علامه‌حلی ۱ تهران هستند و مسئولیت دپارتمان پژوهش دبیرستان حلی ۱ و مدارس راهنمایی حلی را نیز در کارنامه‌ی خود دارند. آقای حدادمنش چندین سال مدرس درس علوم در مدارس علامه‌حلی (تیزهوشان)، مفید و امام صادق (ع) و ... بوده‌اند. از ایشان دو جلد ترجمه‌ی کتاب ریاضیات کانگورو . دایره‌المعارف دانش‌آموزی در انتشارات مبتکران و علوم تیزهوشان دوم راهنمایی در انتشارات اندیشمند هستند.

امیر حسن‌زاده

امیر حسن‌زاده

ایشان فارغ‌التحصیل کارشناسی ارشد نجوم و اخترفیزیک هستند. آقای امیر حسن‌زاده مستقل از رزومه‌ی مبسوط علمی‌ پژوهشی‌شان، سابقه‌ی تدریس در باشگاه دانش‌پژوهان جوان، دبیرستان انرژی‌اتمی و بسیاری از مدارس شاخص تهران و شهرستان‌ها را در کارنامه‌ی خود دارند. ایشان هم‌اکنون در موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران به عنوان کارشناس مرکز تقویم مشغول به فعالیت‌اند.

امیر حسین حسین‌پور

امیر حسین حسین‌پور

ایشان دارنده‌ی مدال برنز المپیاد کشوری شیمی هستند و چندین سال به‌عنوان مدرس المپیاد با مدارس برتر تهران و شهرستان‌ها همکاری داشته‌اند.

امیرحسین حسینی

امیرحسین حسینی

دارنده‌ی مدال برنز هفدهمین و طلای هجدهمین دوره المپیاد زیست شناسی، مشاوره و برنامه ریزی و ازمایشگاه علامه حلی یک تهران، مدرس فیزیولوژی جانوری و سیستماتیک گیاهی فرزانگان کرج

ناصر حلمی

ناصر حلمی

تدریس فیزیک و المپیاد فیزیک در مدارس مطرح تهران؛ مشاور المپیاد در مدارس سلام و باشگاه‌المپیاد این مجموعه مدارس از فعالیت‌های شاخص آموزشی ایشان است.

کامبیز خالقی

کامبیز خالقی

ایشان از مدرسین با سایقه‌ی المپیاد و مؤلف چندین عنوان کتاب در حوزه‌ی المپیاد نجوم و اخترفیزیک هستند. آقای خالقی چندین سال همکاری ترویجی را با صدا و سیمای جهموری اسلامی و دبیر تآسیس هیئت علمی انجمن نجوم آماتوری ایران را در کارنامه‌ی خود دارند. فعالیت‌های حوزه‌ی مدیریت آموزشی، روزنامه‌نگاری و بازار بورس از سایر فعالیت‌های ایشان است.

آرین خانی

آرین خانی

ایشان دارنده‌ی مدال طلای المپیاد کشوری زیست‌شناسی هستند. آقای خانی بعد از فارغ‌التحصیلی با مراکز استعدادهای درخشان تهران و شهرستان‌ها به عنوان مدرس المپیاد زیست‌ همکاری داشته‌اند.

دکتر رضا خبازها

دکتر رضا خبازها

ایشان دکتری خود را در پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی در مهر ۹۰ به پایان رساندند. آقای خبازها موفق به کسب رتبه‌ی سوم المپیاد دانشجویی ادبیات نیز شده‌اند و از سال ۹۳ در دانشکده فنی دانشگاه تهران و بعدها در مدارس شاخص تهران و شهرستان‌ها به تدریس ادبیات و المپیاد ادبی اشتغال داشته‌اند. همچنین ایشان مولف چند عنوان کتاب و مقالات و رسال‌های پژوهشی متعدد علمی نیز هستند.

بهزاد (حسین) خزایی

بهزاد (حسین) خزایی

ایشان دارنده‌ی مدال طلای المپیاد ریاضی، مولف چندین عنوان کتاب المپیاد ریاضی در سطح کشوری و بین‌المللی و همچنین از اعضای هیئت علمی ماخ هستند.

بهنام خلیلیان

بهنام خلیلیان

ایشان دانشجوی پزشکی دانشگاه تهران و دارنده‌ی مدال طلای المپیاد ادبی سال ۸۸ هستند. ایشان سابقه‌ی تدریس المپیاد ادبی در بسیاری از مدارس سمپاد تهران و شهرستان‌ها را در کارنامه‌ی خود دارند.

محمد رضا خوش‌سیما

محمد رضا خوش‌سیما

ایشان فارغ‌التحصیل کارشناسی ارشد مکانیک از دانشگاه تهران هستند و چند سال سابقه‌‌ی تدریس در مدارس شاخص تهران و تالیف یک کتاب المپیاد را در رزومه‌ی کاری خود دارند.

آزاده درخشان

آزاده درخشان

ایشان با داشتن مدرک کارشناسی ارشد باستان‌شناسی از دانشگاه آزاد و با چندین سال سابقه‌ی تدریس علوم اجتماعی درمدارس سمپاد تهران از مدرسین و صاحب‌نظران این حوزه هستنند.

فرهاد ذکاوت

فرهاد ذکاوت

ایشان دانش‌آموخته‌ی کارشناسی ارشد فیزیک ذرات و پژوهشگر این حوزه هستند. آقای ذکاوت در طی ۷ سال گذشته مسئولیت‌ّهای متعددی را در پایگاه اینترنتی رشد (شبکه‌ی ملی مدارس) در حوزه‌ی مشاوره، آموزش و اطلاع‌رسانی حوزه‌ی المپیاد والمپیاد فیزیک داشته‌اند. از ایشان کتب متعددی به فارسی و در انتشارات دانش‌پژوهان جوان به چاپ رسیده است. وی از مدرسین دوره‌های دوست علمی زیر نظر بنیاد ملی نخبگان و دوره‌های آموزشی المپیادهای علمی در تهران و شهرستان‌ها نیز بوده‌ است. برای آشنایی بیشتر با ایشان به سایت شخصی ایشان به آدرس www.farhadzekavat.com مراجعه بفرمایید.

حمید رسولی

حمید رسولی

ایشان دارنده‌ی مدال المپیاد ریاضی، عضو تیم طراحان آزمون‌های آزمایشی المپیاد ماخ و از مدرسین با تجربه‌ی المپیاد ریاضی هستند.

مهدی رضوان

مهدی رضوان

ایشان از فارغ‌التحصیلان مدارس استعدادهای درخشان هستند و چندین سال به‌عنوانمسئول المپیاد، مشاور مدیر، معاونت آموزش و ... در این مدارس مشغول به کار بوده‌اند. آقای رضوان چندین سال سابقه‌ی تدریس دروس المپیاد ریاضی و فیزیک در مدارس برتر کشور را در کارنامه‌ی خود دارند.

میرسالار رضوی

میرسالار رضوی

ایشان دارنده‌ی مدال طلای المپیاد کشوری ادبی هستند. آقای رضوی بعد از فارغ‌التحصیلی در حوزه‌ی ایران‌شناسی به پژوهش پرداخته‌اند و هم اکنون با مدارس برتر تهران و شهرستان‌ها به عنوان مدرس المپیاد ادبی همکاری می‌کنند.

علی محمد روستا

علی محمد روستا

ایشان دانشجوی دکترای لرزه‌شناسی در موسسه‌ی ژئوفیزیک دانشگاه تهران و دارنده‌ی مدال نقره‌ی المپیاد فیزیک هستند؛

مجید زاهدیان

مجید زاهدیان

فارغ‌التحصیل دبیرستان سلام نجم الثاقب، دارنده‌ی مدال نقره‌ی المپیاد کشوری سال 1393 و کسب رتبه‌ی 863 در کنکور سراسری سال 94

محمد امین زمان وزیری

محمد امین زمان وزیری

ایشان دانشجوی دکتری زبان و ادبیات فارسی در دانشگاه شهید بهشتی هستند، آقای وزیری سابقه‌ی درخشانی در تدریس درس ادبیات به ویژه در مدارس شاخص تهان و با رویکرد المپیاد داشته‌اند.

همایون زین‌الدینی

همایون زین‌الدینی

ایشان دانشجوی پزشکی دانشگاه شهید بهشتی هستند و سابقه‌ی تدریس در مدارس تهران و شهرستان‌ها را در کارنامه‌ی خود دارند.

مهدی زینالو

مهدی زینالو

ایشان دانشجوی دکترای مدیریت دانشگاه علم و صنعت و دارنده‌ی مدال نقره‌ی المپیاد شیمی کشوری و از مدرسین با سابقه‌ی المپیاد در مدارس برتر تهران و شهرستان‌ها هستند. آقای زینالو سابقه‌ فعالیت‌های صنعتی را نیز در کارنامه‌ی خود دارند.

محمد مهدی سیاه‌تیری

محمد مهدی سیاه‌تیری

ایشان کارشناسی ارشد خود را در رشته‌ی میکروبیولوژی از هنوستان دریافت کرده‌اند. آقای سیا‌ه‌تیری از دبیران با تجربه‌ی کنکور و المپیاد در مدارس سمپاد و برتر هستند.

احسان شاپورگان

احسان شاپورگان

دارنده‌ی مدال طلای المپیاد کشوری شیمی و مدرس المپیاد در مدارس سلام و انرژی‌اتمی

محمد رضا شادمانی

محمد رضا شادمانی

ایشان دارنده‌ی مدال نقره‌ی المپیاد ادبی هستند، فارغ‌التحصیل کارشناسی ارشد از رشته‌ی فرهنگ و زبان‌های باستانی در دانشگاه تهران هستند و چندین سال به عنوان مدرس درس ادبیات در مقاطع گوناگون و به‌ویژه المپیاد در مدارس برتر تهران و شهرستان‌ها فعالیت داشته‌اند.

عرفان شمس‌الدین

عرفان شمس‌الدین

ایشان دانشجوری رشته‌ی داندان‌پزشکی دانشگاه شهید بهشتی هستند. تحصیلات دبیرستان را در ارومیه گذراندند و موفق به کسب مدال نقره‌ی المپیاد زیست‌شناسی سال 1390 شده‌اند.ایشان سابقه‌ی تدریس در مدارس مطرح تهران مانند سلام‌ها، علامه‌حلی‌ها و مدارس سمپاد شهرستان‌ها مانند ارومیه و زاهدان را در کارنامه‌ی خود دارند.

دکتر علی صالح‌زاده

دکتر علی صالح‌زاده

ایشان دکترای خود را در رشته‌ی بیوفیزیک از دانشگاه تهران کسب کرده‌اند؛ آقای صالح‌زاده پیش از این به‌عنوان پژوهشگر و استاد زیست‌شناسی در دانشگاه‌های کشور مشغول به فعالیت بوده‌اند و بعدها به‌عنوان مدرس المپیاد و مشاور زیست‌شناسی در بسیاری از مراکز و مدارس معتبر المپیاد در تهران و شهرستان‌ها یاری‌رسان دانش‌آموزان بوده‌اند.

سید هادی طباطبایی

سید هادی طباطبایی

آقای طباطبایی مدرک کارشناسی ارشد خود را از دانشگاه تهران دریافت کرده‌اند. ایشان چندین سال سابقه‌ی تدریس موفق نجوم و اخترفیزیک در مقاطع تحصیلی گوناگون در آذربایجان غربی و شرقی را در کارنامه‌ی آموزشی خود دارند.

محمد طهماسبی

محمد طهماسبی

ایشان دانش‌آموخته‌ی فوق‌لیسانس مکاترونیک از دانشگاه صنعتی شریف هستند. آقای طهماسبی چندین سال به‌عنوان مدرس مدارس سمپاد و دیگر مدارس شاخص تهران به تدریس المپیاد مشغول بوده‌اند. به زودی چند عنوان کتاب مرتبط با المپیاد فیزیک از ایشان و با همکاری انتشارات دانش‌پژوهان جوان به چاپ خواهد رسید.

دکتر امین عابدی‌نژاد

دکتر امین عابدی‌نژاد

ایشان دانشجوی دکترای مدیریت صنعتی دانشگاه علامه طباطبایی هستند و چندین سال به عنوان کارشناس آموزشی و مدرس ریاضیات، هوش و خلاقیت با مدارس برتر تهران و شهرستان‌ها همکاری داشته‌اند.

محمد امین علی‌عسگری

محمد امین علی‌عسگری

مدال برنز المپیاد زيست شناسي دوره ١٤، فارغ التحصيل دبيرستان علامه حلي، دانشجوي رشته پزشكي دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني تهراني

زهرا قرهی

زهرا قرهی

ایشان کارشناسی ارشد ریاضی محض خود را از دانشگاه علم و صنعت اخذ کرده‌اند. خانم قرهی با چند سال سابقه‌ی آموزش و مشاوره در مدارس فرزانگان و مدارس برتر تهران، آشنایی خوبی برای مشاوره و آموزش المپیاد در زیرگروه ریاضی المپیادهای علمی و ورود دانش‌آموزان به مدارس تیزهوشان دارا هستند.

محمد امین قیاسی

محمد امین قیاسی

ایشان دارنده‌ی دو مدال طلا و برنز کشوری هستند.‌ آقای قیاسی از مدرسان با سابقه‌ی المپیاد کامپیوتر در مدارس تهران و شهرستان‌ها هستند.

وحید متقی

وحید متقی

ایشان دارنده‌ی مدال نقره کشوری المپیاد زیست‌شناسی هستند. آقای متقی از فارغ التحصیلان دبیرستان حلی ۲ تهران هستند و از آن زمان با مدارس فرزانگان کرج، سمپاد پاکدشت و بسیاری مدارس نمونه دولتی تهران و شهرستان‌ها (بهرامی، صنیعی فر و...) همکاری داشته‌اند.

مهدی متقی‌پور

مهدی متقی‌پور

ایشان کارشناسی ارشد مکانیک خود را از دانشگاه صنعتی‌شریف دریافت کرده‌اند. آقای متقی‌پور ضمن چندین سال تدریس در دانشگاه صنعتی‌شریف، به‌عنوان عضو هیئت علمی و معاون آموزشی مرکز گرافیک مهندسی دانشگاه صنعتی‌شریف نیز اشتغال داشته‌اند. ایشان ضمن تالیف چندین کتاب در حوزه‌ی المپیاد فیزیک و طراحی صنعتی، سابقه‌ی درخشانی از چندین سال تدریس المپیاد در مدارس برتر تهران و شهرستان‌ها در کارنامه‌ی خود دارند. صفحه‌ی اختصاصی ایشان در دانشگاه صنعتی‌شریف به آدرس: http://sharif.edu/~mmottaghi در دسترس است.

حسین محب‌زاده

حسین محب‌زاده

فارغ التحصیل از دبیرستان سلام صادقیه مدرس المپیاد فیزیک در سلام صادقیه؛ دارنده‌ی مدال نقره المپیاد فیزیک سال 93

مرتضی محمدآبادی

مرتضی محمدآبادی

ایشان از با سابقه‌ترین اساتید المپیاد کامپیوتر و شاخه‌ی ترکیبیات المپیاد ریاضی هستند. آقای محمدآبادی مدیریت برنامه‌ریزی و تألیف انتشارات دانش‌پژوهان جوان را نیز بر عهده دارند.

احسان محمدی

احسان محمدی

ایشان از مدرسان فیزیک با تجربه‌ی چند ساله در حوزه‌ی مشاوره‌ی مراکز استعدادهای درخشان هستند.

اسماعیل محمدی

اسماعیل محمدی

دارنده‌ی مدال طلای کشوری المپیاد زیست‌شناسی و مدرس آزمایشگاه زیست‌شناسی در باشگاه دانش‌پژوهان جوان

سعید مذهب

سعید مذهب

ایشان دارنده‌ی مدال نقره‌ی المپیاد کشوری نجوم و دانشجوی کارشناسی مکانیک دانشگاه امیرکبیر هستند. آقای مذهب چندین سال سابقه‌ی فعالیت در حوزه‌ی نجوم آماتوری را در کارنامه‌ی خود دارند.

امیر حسین موسوی

امیر حسین موسوی

ایشان دارنده‌ی مدال نقره‌ی المپیاد نجوم و اخترفیزیک سال ۱۳۸۹ هستند و هم‌اکنون به تخصیل در دوره‌ی لیسانس کامپیوتر دانشگاه شهید بهشتی اشتغال دارند. آقای موسوی سابقه‌ی تدری در باشگاه دانش‌پژوهان جوان، مدارس سلام و انرژي اتمی و بسیاری از مدارس شاخص تهران را درکارنامه‌ی خود دارند

احسان مهرجو

احسان مهرجو

ایشان مدیر موسسه نجوم‌افزار سپهر، کارشناس فیزیک و کارشناس ارشد MBA هستند؛ ایشان نویسده‌ی کتب المپیاد نجوم در انتشارات دانش‌پژوهان جوان هستند و چند سالی به عنوان مدرس المپیاد در مدارس تهران و برخی شهرستان‌ها به تدریس اخترفیزیک اشتغال داشته‌اند.

حسین نصرالهی

حسین نصرالهی

ایشان دارنده‌ی مدال نقره‌ی المپیاد شیمی، رتبه‌ی دو کنکور کارشناسی‌ارشد، رتبه ۱۴ کنکور کارشناسی و از دبیران با تجربه‌ی المپیاد شیمی در کشور هستند که در بسیاری از مدارس منتخب تهران و شهرستان‌ها به تدریس مشغول‌اند.

رضا نصیرپور

رضا نصیرپور

ایشان دارنده‌ی مدال نقره‌ی المپیاد زیست‌شناسی سال ۱۳۸۸ و مدرس با سابقه‌ی المپیاد هستند. ایشان تأسیس مرکز آموزشی مدرسه‌ی المپیاد ایرانیان را نیز در کارنامه‌ی آموزشی خود دارند.

حمید رضا نوحی

حمید رضا نوحی

ایشان دارنده‌ی مدال طلای المپیاد زیست‌شناسی سال ۹۰ هستند. آقای نوحی ۴ سال سابقه‌ی تدریس المپیاد در مدارس شاخص تهران و شهرستان‌ها را در کارنامه‌ی آموزشی خود دارند. ایشان مدرس سابق باشگاه دانش‌پژوهان جوان و همچنین مربی آزمایشگاه دوره نیز بوده‌اند.

علیرضا نوروزشاد

علیرضا نوروزشاد

ایشان دارنده‌ی مدال طلای کشوری المپیاد فیزیک و مدرس با سابقه‌ی المپیاد هستند. ایشان تألیف کتاب آزمایش‌های فیزیک انتشارات دانش‌پژوهان جوان را نیز در کارنامه‌ی خود دارند.

رضا نوروزی

رضا نوروزی

ایشان دارنده‌ی مدال نقره‌ی المپیاد شیمی کشوری در سال ۱۳۹۳ هستند و هم‌اکنون به تدریس المپیاد شیمی در دبیرستان سلم ایران‌زمین مشغول‌اند.

آرمین وکیل

آرمین وکیل

مدال نقره کشوری المپیاد کامپیوتر سال ۱۳۹۱ (دوره ۲۲) دانشجوی کارشناسی رشته مهندسی کامپیوتر(سخت‌افزار) دانشگاه صنعتی شریف تدریس در دبیرستان‌های سلام، حلی و رهیار

آرمان وکیل

آرمان وکیل

ایشان مسئول واحد المپیاد مؤسسه ماخ در سال ۱۳۹۵، مشاور آموزشی در مدارس سلام و سمپاد هستند.

سید علی وکیلی

سید علی وکیلی

ايشان دانشجوي كارشناسي ارشد فيزيك نجومي در دانشگاه شهيد بهشتي تهران هستند. آقاي وكيلي علاوه بر سابقه‌ي علمي- پژوهشي‌شان، تجربه‌ي زيادي در ترويج نجوم و ارتباط آموزشي با اقشار مختلف داشته‌اند. ايشان سابقه‌ي تدريس در بسياري از مدارس تهران از جمله دبیرستان های انرژی اتمی و علامه‌حلي را در كارنامه‌ي آموزشي خود دارند.

سید حسین هاشمی

سید حسین هاشمی

ایشان دانشجوی رشته‌ی مکانیک و دارنده‌ی مدال نقره‌ی کشوری المپیاد نجوم هستند. آقای هاشمی چند سالی تدریس المپیاد نجوم در بهترین مدارسس تهران و شهرستان‌ها را در کارنامه‌ی خود دارند.

صادق یعقوب‌نژاد

صادق یعقوب‌نژاد

ایشان دانشجوی دکترای شیمی در پژوهشگاه شیمی و مهندسی شیمی ایران و از مدرسین موفق المپیاد شیمی هستند که در طی مدت فعالیت در حوزه‌ی تدریس المپیاد شیمی نتایح قابل قبولی را از خود بر جای گذاشته‌اند.