جهت استفاده از خدمات سایت نام کاربری و کلمه عبور خود را وارد نمایید.

آخرین اخبار

29
خرداد
1396
معاون جدید مرکز ملی پرورش استعدادهاي درخشان و دانش‌پژوهان جوان منصوب شد
27
خرداد
1396
انتشار چاپ دوم کتاب مقدمه‌ای بر کیهان‌شناسی نوین

در ادامه‌ی برنامه‌ریزی‌های ماخ دپارتمان انتشارات این موسسه‌ی آموزشی برای آماده‌سازی منابع مفید المپیادهای علمی، هم اکنون کتاب مقدمه‌ای بر کیهان‌شناسی نوین ترجمه‌ی کتاب (An introduction to modern cosmlogy) اثر اندرو لیدل (Andrew Liddle) را به همت آقایان کامبیز خالقی (مدیرعامل مؤسسه) و آقای فرهاد ذکاوت (از اعضای هیِات علمی ماخ) با همکاری انتشارات دانش‌پژوهان جوان به چاپ رسانده است؛ ویراستاران این کتاب نیز آقایان مهران کمرپور و محسن ایرجی هستند.

مشروح خبر

26
خرداد
1396
اطلاعیه‌ی برگزاری طرح استعدادسنجی المپیاد باشگاه دانش‌پژوهان جوان شعبه استان سمنان

موسسه فرهنگی آموزشی ماخ مفتخر است برای سومین سال پیاپی با حمایت و همکاری اداره کل آموزش و پرورش استان سمنان، به‌عنوان مجری ومتولی نظارت بر برگزاری آزمون‌های سنجشی و دوره‌های آموزش المپیاد مدارس استان سمنان ذیل طرج گسترش شعب استانی باشگاه دانش‌پژوهان جوان انتخاب شود.

مشروح خبر

25
خرداد
1396
فصلنامه‌های سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان از آغاز تا تابستان ۹۴

سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان درطی سال‌های گذشته گنجینه‌ای از اطلاعات و تجربیات ارزشمند حاصل از کار و پژوهش با و برای دانش‌آموزان تیزهوش در ایران وسراسر جهان را منتشر کرده است؛ حاصل مجموعه‌ی این تجربیات که به مرور در قالب فصلنامه‌ی سمپاد به انتشار رسیده است را به‌صورت یکپارچه و در قالب یک فایل را می‌توانید در این فایل می‌توانید دریافت کنید.

مشروح خبر

14
خرداد
1396
اعلام اسامی تیم‌های الف و ب المپیاد جهانی  کامپیوتر ۲۰۱۷

مطابق روال هر ساله، کمیته‌ی ملی المپیاد کامپیوتر بعد از برگزاری دوره‌های آموزشی و امتحانات میانی دوره‌ی آموزشی تیم طلای المپیاد کامپیوتر، نسبت به انتشار اسامی تیم ملی این المپیاد در سال تحصیلی جاری اقدام کرده است.

مشروح خبر

14
خرداد
1396
مصاحبه‌ی حضوری متقاضیان راهنمایی تیم‌های المپیاد جهانی کامپیوتر تهران

مصاحبه‌ی حضوری متقاضیان راهنمایی تیم‌های خارجی در المپیاد جهانی ۲۰۱۷ (تهران) انجام شد. هر متقاضی توسط سه نفر (یک متخصص زبان خارجی، یک متخصص روان‌شناسی و یک متخصص امور المپیاد) مصاحبه شد.

مشروح خبر

12
خرداد
1396
نتایج آزمون تستی مرحله‌ی دوم سال ۹۶ المپیاد کامپیوتر اعلام شد

ضمن عرض خسته نباشید خدمت داوطلبین محترم المپیاد کامپیوتر سال تحصیلی ۹۶-۱۳۹۵، مطابق اعلام کمیته‌ی ملی المپیاد کامپیوتر، اسامی پذیرفته‌شدگان مرحله دوم تستی المپیاد کامپیوتر در ادامه‌ی خبر پیوست شده است.
 

مشروح خبر

2
خرداد
1396
زمان اعلام اسامي پذيرفته شدگان آزمون ورودي مدارس استعدادهاي درخشان

پيرو اعلام قبلي و همچنين اطلاعيه هاي مندرج در سامانه ثبت نام الكترونيكي آزمون هاي مذكور به نشاني https://azmoon.medu.ir و با عنايت به تماس هاي تلفني برخي از اولياء محترم دانش آموزان شركت كننده در اين آزمون ها، ‌به اطلاع مي رساند نتايج پذيرفته شدگان ،‌ اوايل تيرماه 1396 (پس از برگزاري آزمون ورودي مدارس نمونه دولتي) صرفاً ازطريق سامانه مذكور اعلام خواهد شد.

مشروح خبر

1
خرداد
1396
اعلام جدول زمان‌بندی آزمون تیزهوشان ماخ (پایه‌های 8،7 و 9) در سال تحصیلی ۹۷-۱۳۹۶

با توجه به درخواست زیاد مخاطبین آزمون‌های تیزهوشان موسسه فرهنگی آمویشی ماخ و برای همراهی عزیزانمان جهت برنامه‌ریزی آموزشی هرچه بهتر، جدول زمانی آزمون‌های آزمایشی تیزهوشان ماخ در پایه‌های هفتم، هشتم و نهم دوره ۱ متوسطه در سال تحصیلی آتی اعلام می‌شود.

مشروح خبر

29
اردیبهشت
1396
اعلام جدول زمان‌بندی آزمون تیزهوشان ماخ (پایه‌های ۲،۱ و ۳) در سال تحصیلی ۹۷-۱۳۹۶

با توجه به درخواست زیاد مخاطبین آزمون‌های تیزهوشان موسسه فرهنگی آمویشی ماخ و برای همراهی عزیزانمان جهت برنامه‌ریزی آموزشی هرچه بهتر، جدول زمانی آزمون‌های آزمایشی تیزهوشان ماخ در پایه‌های اول، دوم و سوم ابتدایی در سال تحصیلی آتی اعلام می‌شود.

مشروح خبر

دوره های آتی

آزمون ها

ثبت نام گروهی

آخرین های گالری تصاویر

مدیر پایگاه اینترنتی ماخ

المپیاد جهانی زیست‌شناسی 2015

مرحله‌ی عملی آزمون با دقت زیادی برگزار شد

مدیر پایگاه اینترنتی ماخ

المپیاد جهانی زیست‌شناسی 2015

کانکس‌های ویژه‌ی هر دانش‌آموز در دور عملی مسابقات و دانش‌آموزان در حال تشریح

مدیر پایگاه اینترنتی ماخ

المپیاد جهانی زیست‌شناسی 2015

دور عملی آزمون و شروع به تشریح ماهی

مدیر پایگاه اینترنتی ماخ

المپیاد جهانی زیست‌شناسی 2015

دانش‌آموزان کنجکاو در حال کار با میکروسکوپ

آخرین محصولات

شما میتوانید آخرین محصولات افزوده شده در فروشگاه را در این قسمت مشاهده نمایید.

آخرین فایل ها

شما میتوانید آخرین فایل های افزوده شده در کتاب خانه را در این قسمت مشاهده نمایید.

موسسه فرهنگی آموزشی ماخ

هیئت مدیره‌ی گروه فرهنگی آموزشی ماخ با استعانت از خداوند متعال و با پشتوانه‌ی چند دهه تعلیم و تربیت دانش‌آموزان موفق، و با الگوی تربیت نخبه‌ی مؤثر، اقدام به تاسیس این ساختار جدید نموده است.

لذا در فاز اول افتتاح این مرکز آموزشی با توجه به احساس نیاز دانش‌آموزان نخبه برای ساماندهی فضای ناهمگون و آشفته‌ی المپیاد و با هدف ایجاد توازن و تعادل در آموزش نخبگان در تمامی نقاط برخوردار و کمتر برخوردار ایران عزیز [ذیل طرح شهاب]، اقدام به برنامه‌ریزی جهت افتتاح مرکز خدمات آموزشی حوزه‌ی المپیاد خود کرده است که از هم‌اکنون استفاده از امکانات این مرکز آموزشی برای دانش‌پژوهان عزیز امکان‌پذیر خواهد بود.

 

           ماخ؛ پیشرو در

                           مکتب آموزش المپیاد

201
کتاب
466
فایل
ماخ
188
عضو
291
خبر