جهت استفاده از خدمات سایت نام کاربری و کلمه عبور خود را وارد نمایید.

هیئت علمی

0 محصول
سبد خرید شما خالی است.
قیمت:
0 تومان
مالیات:
0 تومان
قیمت کل:
0 تومان

محمد حسن بورچی

محمد حسن بورچی

ایشان دانشجوی کارشناسی‌ارشد ادبیات تطبیقی عربی-فارسی دانشگاه علامه‌‌طباطبایی هستند و چندین سال سابقه‌ی تدریس المپیاد ادبی با نتایج درخشان را در کارنامه‌ی خود دارند. آشنایی و پژوهش‌های ایشان در حوزه‌ی الگوی مدرسه‌ی ایرانی اسلامی، باعث شده تا اشراف خوبی نسبت به فنون کلاس‌داری و نیازهای آموزشی در مدارس ایرانی - اسلامی داشته باشند.

روح‌الله پهلوانی

روح‌الله پهلوانی

ایشان فارغ‌التحصیل کارشناسی ادبیات خود را از دانشگاه تهران دریافت کرده‌اند و در دوران دانش‌آموزی نیز موفق به کسب مدال برنز المپیاد ادبی شده‌اند. آقای پهلوانی علاوه بر سابقه‌ی تدریس ادبیات و المپیاد ادبی در بسیاری از مدارس معتبر تهران، هم‌اکنون به عنوان پژوهشگر ادبیات و علوم تربیتی با نگاه ایرانی اسلامی به فعالیت مشغول‌اند.

دکتر رضا خبازها

دکتر رضا خبازها

ایشان دکتری خود را در پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی در مهر ۹۰ به پایان رساندند. آقای خبازها موفق به کسب رتبه‌ی سوم المپیاد دانشجویی ادبیات نیز شده‌اند و از سال ۹۳ در دانشکده فنی دانشگاه تهران و بعدها در مدارس شاخص تهران و شهرستان‌ها به تدریس ادبیات و المپیاد ادبی اشتغال داشته‌اند. همچنین ایشان مولف چند عنوان کتاب و مقالات و رسال‌های پژوهشی متعدد علمی نیز هستند.

بهنام خلیلیان

بهنام خلیلیان

ایشان دانشجوی پزشکی دانشگاه تهران و دارنده‌ی مدال طلای المپیاد ادبی سال ۸۸ هستند. ایشان سابقه‌ی تدریس المپیاد ادبی در بسیاری از مدارس سمپاد تهران و شهرستان‌ها را در کارنامه‌ی خود دارند.

میرسالار رضوی

میرسالار رضوی

ایشان دارنده‌ی مدال طلای المپیاد کشوری ادبی هستند. آقای رضوی بعد از فارغ‌التحصیلی در حوزه‌ی ایران‌شناسی به پژوهش پرداخته‌اند و هم اکنون با مدارس برتر تهران و شهرستان‌ها به عنوان مدرس المپیاد ادبی همکاری می‌کنند.

محمد امین زمان وزیری

محمد امین زمان وزیری

ایشان دانشجوی دکتری زبان و ادبیات فارسی در دانشگاه شهید بهشتی هستند، آقای وزیری سابقه‌ی درخشانی در تدریس درس ادبیات به ویژه در مدارس شاخص تهان و با رویکرد المپیاد داشته‌اند.

محمد رضا شادمانی

محمد رضا شادمانی

ایشان دارنده‌ی مدال نقره‌ی المپیاد ادبی هستند، فارغ‌التحصیل کارشناسی ارشد از رشته‌ی فرهنگ و زبان‌های باستانی در دانشگاه تهران هستند و چندین سال به عنوان مدرس درس ادبیات در مقاطع گوناگون و به‌ویژه المپیاد در مدارس برتر تهران و شهرستان‌ها فعالیت داشته‌اند.